O nás

Pracovní příležitosti

 Java EE programátor

Popis pozice:
- vývoj a správa rozsáhlé webové aplikace
- operace a programování v rámci firemního systému
- komunikace s externími programátory (v českém i anglickém jazyce)
- pozice je vhodná i pro absolventy

Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického směru (nejlépe IT)
- výborná znalost Java EE
- znalost SQL, HTML, XML, JavaScript, web services, základy UML
- výhodou znalost frameworků Spring, Hibernate, FreeMarker, jQuery
- výhodou znalost databází Oracle, Unixových operačních systémů, Tomcat, Jboss, Apache; Ant, Maven nebo Gradle
- výhodou odborná praxe v oboru a zkušenost s agilními metodami vývoje (SCRUM)
- komunikativní znalost anglického jazyka

Osobní profil:
- systematická, stabilní osobnost
- přímé otevřené jednání
- aktivní, samostatný a odpovědný přístup k pracovním úkolům

Nabízíme:
- zajímavou práci s moderními technologiemi v rychle se rozvíjejícím odvětví
- mladý přátelský kolektiv v příjemném pracovním prostředí
- stabilní zázemí internetové společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- firemní benefity
- nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu jobs@istep.cz Do předmětu uveďte název pozice, na kterou reagujete.

Těšíme se na Vás.

Zájezdy

Zadání odpovídá
0 zájezdů

ZákladníRozšířené vyhledávání

Naši partneři

A mnoho dalších...

Porovnávač (0)

Napište nám

Proč s námi

Jsme spolehliví

TravelPortal.cz obsahuje nejčerstvější databázi zájezdů od renomovaných a pojištěných CK.

TravelPortal.cz je zdarma. U nás neplatíte žádné poplatky za zprostředkování Vaší dovolené.

Jsme důvěryhodní

TravelPortal.cz zobrazuje konkrétní cestovní kancelář u každého zájezdu. U nás víte, s kým jedete.

TravelPortal.cz umožňuje zobrazení zájezdů dle cestovních kanceláří.

Jsme online

TravelPortal.cz zajistí dovolenou v nejkratším možném čase. Odjet můžete hned zítra.

TravelPortal.cz nabízí možnost online plateb a online platby kartou.

Jsme pohodlní na používání

TravelPortal.cz umí přehledně porovnat vybrané zájezdy, v porovnávači ještě více zpřesnit výběr zájezdu a rovnou objednat.

TravelPortal.cz Vám pohlídá oblíbené destinace a dá Vám okamžitě vědět, pokud se změní cena zájezdů.