Zájezdy

Zájezdy od TravelPortal.cz mají mnoho různých podob. Naše nabídka zahrnuje pobytové zájezdy k moři, od několika denních, po několik týdnů dlouhých dovolených. Pláže Řecka, Egypta, Tuniska,...

Zájezdy od TravelPortal.cz mají mnoho různých podob. Naše nabídka zahrnuje pobytové zájezdy k moři, od několika denních, po několik týdnů dlouhých dovolených. Pláže Řecka, Egypta, Tuniska, Španělska, Kypru, Kapverdských a Kanárských ostrovů, Bulharska i Černé hory – vše naleznete přehledně seřazené na TravePortal.cz. Máte chuť na exotický zájezd? Pak je k dispozici Dominikána, Thajsko, Kuba, Mexiko, Emiráty, Isla Margarita či Keňa. Máte raději poznávací zájezdy, při kterých na vlastní kůži okusíte atmosféru cizích krajů? Co takhle Itálie, Francie, Řecko, Kuba, Čína nebo nějaká jiná země? Stačí si vybrat, ne nadarmo nabízíme celý svět na jedné adrese. Můžete se s námi vydat na Last Minute do Turecka, Eurovíkend do Paříže i poznávací zájezd na Kubu!

Na dovolenou za golfem, adrenalinem, na lyže; s polopenzí či All inclusive; po vlastní ose či letecky se vším komfortem. Ať plánujete dovolenou s dětmi, nebo s partou kamarádů, u nás naleznete zájezd přesně vám na míru! Nastavte si filtr Vám na míru, zvolte maximální cenu, počet cestujících či kvalitu ubytování a v našem přehledném porovnávači si srovnejte ty nejzajímavější nabídky. S námi si vyberete nejlépe. Přejeme vám krásnou dovolenou!

Vybrali jste

detail
Dospělí 2 osoby
Doprava Nerozhoduje

Zájezdy

Zadání odpovídá
0 zájezdů
ZákladníRozšířené vyhledávání

Naši partneři

A mnoho dalších...

Porovnávač (0)

Porovnávač (0)

Napište nám

Proč s námi

facebook

Jsme spolehliví

TravelPortal.cz obsahuje nejčerstvější databázi zájezdů od renomovaných a pojištěných CK.

TravelPortal.cz je zdarma. U nás neplatíte žádné poplatky za zprostředkování Vaší dovolené.

Jsme důvěryhodní

TravelPortal.cz zobrazuje konkrétní cestovní kancelář u každého zájezdu. U nás víte, s kým jedete.

TravelPortal.cz umožňuje zobrazení zájezdů dle cestovních kanceláří.

Jsme online

TravelPortal.cz zajistí dovolenou v nejkratším možném čase. Odjet můžete hned zítra.

TravelPortal.cz nabízí možnost online plateb a online platby kartou.

Jsme pohodlní na používání

TravelPortal.cz umí přehledně porovnat vybrané zájezdy, v porovnávači ještě více zpřesnit výběr zájezdu a rovnou objednat.

TravelPortal.cz Vám pohlídá oblíbené destinace a dá Vám okamžitě vědět, pokud se změní cena zájezdů.