Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

FAQ - Partnerský program

Kdo se může registrovat do partnerského programu? A musí mít živnostenský list?

Otevřít si bezplatně účet může každý občan starší 15 let mající webové stránky. Může jím být jak soukromník, tak podnikatel.

Jakým způsobem získám provizi z prodaného zájezdu a jak zjistíte, že jsem kupujícího přivedl já?

Provizi partner získá vždy za prodaný zájezd ve výši 3 % z celkové ceny zájezdu.
Kupující bude přiřazen k Vašemu účtu díky textovým souborům cookies, které zaznamenávají počáteční klik na reklamu. V praxi to znamená, že po kliknutí na Váš odkaz či banner bude takový uživatel ve spojitosti s Vaším účtem. A učiní-li do 40 dnů od kliknutí objednávku, dostanete za něj provizi.

Jaké statistiky mohu v administraci sledovat?

Dozvíte se počet kliků každého reklamního formátu a počet objednávek plynoucích z těchto reklam. Zjistíte tak, která reklamní kampaň či konkrétní banner dosahuje nejlepších výsledků. Uvidíte i jednotlivé časy prokliků a IP adresy osob, jež jste na náš web přivedl. Jak vypadá rozhraní administrace a co vše můžete sledovat, se dozvíte v naší nápovědě.

Co jsou alternativní objednávky?

Kupující si objednal zájezd, ale následně bylo zjištěno, že termín dovolené již není volný. Nebo si to rozmyslel a učiní později úplně jinou objednávku. Nastává práce našeho profesionálního helpdesku, který udělá vše pro to, aby si zákazník vybral jinou, alternativní dovolenou. A vy od nás dostanete plnou provizi i v případě, že si tento alternativní zájezd zakoupí.

Co když můj návštěvník po kliknutí na moji reklamu do 40 dnů klikne někde na reklamu TravelPortal.cz a poté nakoupí? Bude se počítat do mé provize?

Pokud klikne takový návštěvník prvotně na Vaši reklamu a během 40 dní poté i na naši s následnou objednávkou, 100% provizi obdrží vždy náš partner i přesto, že jeho nákup souvisel s naší reklamou za naše peníze. Cookies uloží prvotní návštěvu z Vašeho webu a odměnu přiřadí v plné výši Vám.
Klikne-li ale na reklamu jiného affiliate partnera, provizi dostane vždy ten poslední.

Kdy dostanu provizi za přivedenou objednávku?

Jakmile bude objednávka zaplacena, uvidíte ji ve stavu Potvrzená.
Provize se Vám na účet připíše vždy v době, kdy se objednavatel vrátí z dovolené (datum návratu). Všechny potřebné údaje včetně data návratu uvidíte u každé objednávky.

Mám web nesouvisející s vaším tématem stránek, mohu se i přesto registrovat?

Tematika Vašeho webu nehraje roli. Víme, že naše zájezdy zaujmou širokou cílovou skupinu lidí. Podmínkou je být vlastníkem webu, mít na něm obsah neodporující dobrým mravům a zákonům ČR.

Jaké reklamní prvky mohu používat?

Po schválení Vaší registrace budete mít přístup do administrace, kde si můžete vybrat z mnoha aktuálních reklam, které nejvíce budou sedět Vašim preferencím. Nabízíme atraktivní dynamické i statické bannery s mnoha slogany, XML feed, vyhledávací formulář či textové odkazy.

Jakým způsobem mohu zažádat o vyplacení provize?

Vyplácíme každého partnera vždy začátkem měsíce, jehož výdělek přesahuje částku 1 000 Kč. O výplatu nás partner žádat nemusí, peníze mu vždy automaticky odešleme na jeho bankovní účet, uvedený při registraci. Ten může kdykoliv změnit, stejně tak jakékoliv jiné údaje.

Dostanu za prodaný zájezd vždy 3 %, i když si někdo nakoupí dovolenou za 100 tisíc?

Odměna ve výši pěti procent bude přičtena do Vašeho programu vždy bez ohledu na výši prodaného zájezdu. Budete-li patřit k našim úspěšným partnerům, je možnost provizní procento navýšit.

Na koho se obrátit, když budu mít dotaz ohledně partnerského programu?

Vaše dotazy týkající se čehokoliv v rámci partnerského programu posílejte, prosím, na e-mailovou adresu affiliate@travelportal.cz.
Uvítáme i Vaše připomínky či nápady na vylepšení našich služeb.

Registrace

Proč s námi na dovolenou?

  • Aktuální seznam zájezdů
  • U nás víte, s kým jedete
  • Rychlé vyřízení
  • Porovnávač zájezdů

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

Řecko od 5 490 Kč
Egypt od 7 990 Kč
Bulharsko od 3 890 Kč
Tunisko od 5 990 Kč

všechny nabídky

Buďte informovaní o novinkách první!

Přihlaste se k odběru nových zájezdů e-mailem.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Napište nám a my se Vám ozveme.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat