Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

AKTUÁLNĚ - Koronavirus

Vážení zákazníci,

od pondělí 16.3.2020 začalo platit nařízení vlády České republiky o úplném uzavření hranic a zákazu vycestovat mimo území ČR. S ohledem na toto nařízení nemohou cestovní kanceláře v nejbližší době zajistit objednané služby a je tedy jisté, že po dobu trvání vládního nařízení, nebude možné Váš zájezd realizovat.

Aktuální situaci neustále sledujeme a intenzivně řešíme.

Touto cestou bychom Vás chtěli požádat o trpělivost při řešení vzniklé situace.

V souvislosti s nařízením vlády jsou od soboty 14. 3. až do odvolání všechny naše pobočky uzavřeny.

Jsme Vám však k dispozici na našem call centru a online.

Děkujeme za pochopení.

Tým TravelPortal.cz

NEJČASTĚJI KLADENÉ DOTAZY NAŠICH KLIENTŮ

1. Jak řeší situaci cestovní kanceláře v případech, kdy není možné odcestovat / přicestovat do země z důvodu uzavření hranic?

Řešení je na dohodě s pořádající cestovní kanceláří. Je-li to možné, cestovní kanceláře nejčastěji klientům nabízejí bezplatnou změnu termínu zájezdu nebo voucher v hodnotě uhrazené částky s možností pozdějšího čerpání. Jakmile obdržíme vyjádření cestovní kanceláře týkající se Vašeho zájezdu, budeme Vás obratem kontaktovat. V některých případech Vás s návrhem řešení může kontaktovat přímo pořádající cestovní kancelář.

2. Jak mám postupovat, chci-li zrušit zájezd z vlastní vůle?

Není-li v době Vašeho odjezdu na zájezd platný zákaz vycestování, zrušení zájezdu se v těchto případech zpravidla řídí platnými všeobecnými smluvními podmínkami pořádající cestovní kanceláře. Některé cestovní kanceláře však umožňují bezplatnou změnu termínu zájezdu nebo poskytují voucher v hodnotě uhrazených záloh s možstí pozdějšího čerpání.  Aktuálně ale doporučujeme zejména s rušením letní dovolené vyčkat, protože situace se mění každým dnem. Pokud však uvažujete o změně termínu či zrušení zájezdu, kontakujte svého prodejce.

3. Lze posunout další splátku úhrady zájezdu na pozdější termín (až se situace uklidní)?

Doporučujeme ověřit si u Vašeho prodejce, zda je opravdu nutné uhradit dle původního rozpisu plateb. V některých případech mohou cestovní kanceláře s ohledem na aktuální situaci přistoupit na pozdější termín doplatků. 

4. Je možné změnit bezplatně termín zájezdu pokud na dobu původně zakoupeného pobytu není vyhlášen zákaz vycestování?

Změna termínu zájezdu se zpravidla řídí platnými všeobecnými smluvními podmínkami pořádající cestovní kanceláře, existují však i výjimky. Proto doporučujeme si vždy situaci individuálně ověřit u pořádající CK, s čímž Vám rádi pomohou naši prodejci.

5. Bude mi vrácena částka za pojištění, zruší-li cestovní kancelář zájezd?

Ano, jedná-li se o zrušení zájezdu ze strany cestovní kanceláře a Vy jste zakoupili pojištění zajišťované cestovní kanceláří, pak Vám bude částka za cestovní pojištění vrácena. V případě cestovního pojištění včetně storna zájezdu však může být vrácena pouze poměrná část, která odpovídá částce pojistného ponížené právě o pojištění storna, které mohlo být uplatněno kdykoliv od data zakoupení zájezdu (platí i v případě cestovního pojištění Travel Line a Travel Line Plus).

6. Bude mi vrácena částka za cestovní pojištění, stornuji-li svůj zájezd z vlastní vůle?

Pokud jste si zakoupili cestovního pojištění Travel Line a Travel Line Plus, které obsahuje také pojištění storna zájezdu, částku za pojištění v případě zrušení zájezdu z Vaší strany vrátit nelze. Zakoupili jste-li cestovní pojištění od cestovní kanceláře, podmínky vyplácení nevyužitého pojistného se v těchto případech mohou lišit. Platné informace naleznete v pojistných podmínkách, všeobecných smluvních podmínkach cestovní kanceláře, které jste obdželi společně se smlouvou o zájezdu, případně Vám s ověřením těchto informací rádi pomohou naši prodejci.

Kontaktujte nás

Buďte informovaní o novinkách první!

Přihlaste se k odběru nových zájezdů e-mailem.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Napište nám a my se Vám ozveme.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat