Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Známá místa
Bulharsko
nové zážitky

Vyberete si Zlaté Písky nebo jiné letovisko?

Bulharsko je oblíbenou krajinou, která nabízí vše pro milovníky bezstarostné dovolené za výhodné ceny. Rodiny s dětmi si užijí kupu legrace na plážích či u bazénu v klubových hotelech. Poznávací zájezdy vás seznámí se zajímavými místy, jako jsou hlavní město Sofie nebo podmanivá příroda Karpat.

Bulharsko se nachází na jihovýchodě Evropy a z východu jej omílá Černé moře. Bulharské pobřeží leží ve stejné zeměpisné šířce jako jižní Dalmácie v Chorvatsku.

Mezi turisticky nejoblíběnější patří jedinečné Slunečné pobřeží, Zlaté písky či Primorsko. Tato evropská destinace se drží v povědomí jako cíl pro levnější zájezdy, ovšem v posledních letech vznikají na bulharském pobřeží špičkové hotely, které nabízejí velmi vysokou úroveň služeb.

Dovolená v Albeně uspokojí i náročnější klienty. Klid a možnost probádání mořské hladiny naleznou turisté v Lozenci, včetně skvělých podmínek pro sport. Bulharsko je místem pro příjemnou dovolenou u moře, ale i vysokohorské túry po zelené krajině. Vycházky po místních kopcích vám odhalí nádherná panoramata, takže foťák vezměte určitě s sebou.

Zažijte dovolenou svých snů s TravelPortal.cz. Zarezervujte si svou letní dovolenou ještě dnes.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat