First minute 2024

 

Nastal čas pro plánování Vaší letní dovolené. Zájezdy na Léto 2024 jsou tady a s nimi spousta atraktivních FIRST MINUTE slev a výhod!

Rádi byste objednali letní dovolenou již nyní, jen se momentálně nechcete vydat z peněz? Máme pro Vás řešení! Níže Vám přinášíme přehled nejnižších záloh vybraných partnerských cestovních kanceláří. 

ČEDOK – Záloha pouze 1 % z ceny zájezdu
ALEXANDRIA – Záloha pouze 990 Kč/osoba
BLUE STYLE – Záloha pouze 1 500 Kč/osoba
OREX – Záloha pouze 1 500 Kč/osoba
TUI – Záloha pouze 5 % z ceny zájezdu
INEX – Záloha pouze 500 Kč/osoba

Zájezdy s možností snížené zálohy jsou na webu označeny ikonou . Konkrétní výše zálohy se u vybrané nabídky zobrazí po najetí myší na danou ikonu.

Období letních dovolených je blíže, než si myslíte. Také proto, že mnohé oblíbené hotely bývají zejména v preferovaných termínech letních prázdnin velmi brzy vyprodané, doporučujeme s výběrem letní dovolené příliš neotálet.

FIRST MINUTE výhody, díky nimž nyní pořídíte letní dovolenou nejvýhodněji

Dále nabízíme změnu zájezdu zdarma nebo parkování u letiště zdarma – platí pro letiště Pardubice, K. Vary a Č. Budějovice.

Nabídka destinací pro odlety z regionálních letišť

Letos se můžete vydat k moři z celkem 6 českých letišť. Kromě tradičně široké nabídky pražských odletů do letních dovolenkových destinací, ať už jde o Středomoří, stále oblíbenějších Emiráty nebo exotické Kapverdy, můžete letos vybírat také z bohaté nabídky destinací s odlety z regionálních letišť. V nadcházející letní sezóně můžete například odletět z K. Varů do Řecka, Turecka a Bulharska, z Pardubic navíc na Mallorku a pro Č. Budějovice přibude na seznamu ještě Tunisko. Moravská letiště Brno a Ostrava se pyšní rekordním seznamem novinek. V létě odbaví tato letiště klienty kromě tardičních destinací mimo jiné i do Albánie, Kalábrie, egyptské Marsa Matrouh, Černé Hory, na Kanárské ostrovy i Mallorku.

Rozšířené možnosti vyhledávání

Hledáte dovolenou s aquaparkem , českými animacemi nebo ničím nerušený relax v hotelech pouze pro dospělé?

Žádný problém. Díky rozšířeným možnostem vyhledávání u nás najdete svou vysněnou dovolenou doslova během několika kliknutí!

Rezervujte si své místo na pláži již nyní a užijte si moře atraktivních FIRST MINUTE slev a výhod! Stovky destinací a Vaše vysněná letní dovolená na Vás již čekají!

 

 

Buďte informovaní o novinkách první!

Přihlaste se k odběru nových zájezdů e-mailem.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Napište nám a my se Vám ozveme.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat