Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Jak nakupovat zájezdy na TravelPortal.cz

Chcete vědět, jak postupovat při objednávce zájezdů na TravelPortal.cz? Přečtěte si náš jednoduchý návod.

Vyhledání zájezdu

Pro výběr zájezdu přesně podle vašich představ využijte vyhledávače na našich stránkách.

Zájezdy můžete zobrazovat podle požadované destinace, termínu a délky pobytu, dopravy, místa odjezdu, druhu stravování a pochopitelně také ceny. Využít můžete rovněž možností rozšířeného vyhledávání a zájezdy filtrovat dle druhu ubytování nebo typu zájezdu. Můžete si tak vybrat, zda hledáte dovolenou u moře, sportovní vyžití, poznávací zájezd nebo třeba lázeňský pobyt. Zaškrtnutím políčka Last minute navíc zobrazíte pouze zájezdy za speciální zvýhodněné ceny. Pokud ještě nevíte, kde a jak byste chtěli svou dovolenou strávit, nechte se inspirovat speciálními nabídkami zájezdů na naší homepage.

Zájezdy můžete zobrazovat podle požadované destinace, termínu a délky pobytu, dopravy, místa odjezdu, druhu stravování a pochopitelně také ceny. Zaškrtnutím políčka Last minute nebo First minute navíc zobrazíte pouze zájezdy za speciální zvýhodněné ceny. Pokud ještě nevíte, kde a jak byste chtěli svou dovolenou strávit, nechte se inspirovat speciálními nabídkami zájezdů na naší homepage.

Jak nakupovat - Vyhledání zájezdu

Jak nakupovat - Vyhledání zájezdu

Detail zájezdu

Zaujal vás konkrétní zájezd? Prostudujme jeho detail.

Záložka Přehled poskytuje základní informace o vybraném zájezdu - destinace, druh ubytování a stravování, doprava a termín zájezdu, ale k tomu ještě později. V záložce Informace si můžete přečíst o poloze hotelu, jeho vybavení a možnostech ubytování. V záložce Galerie si pak prohlédnete fotografie vybraného hotelu. Kliknutím na Přidat k porovnání si také můžete zájezd porovnat s vámi dříve vybranými zajezdy. Vpravo nahoře uvidíte ikonu potřásajících si rukou. Ta vás informuje o pořadateli zájezdu - cestovní kanceláři. Na ikonu stačí jednoduše najet kurzorem myši a informace se zobrazí. Pod přehledem se vám zobrazují další termíny zájezdy do tohoto hotelu se stejnou specifikací. Nebo lze pomocí vyhledávacích polí specidfikaci zájezdu upravit. To znamená, že můžete porovnat zájezdy do daného hotelu od jednotlivých cestovních kanceláří, které se mohou lišit délkou pobytu, způsobem stravování či cenou. K porovnání cen jednotlivých variant zájezdu využijte možnost Seřadit dle ceny. Informace o poloze hotelu, jeho vybavení a možnostech ubytování naleznete pod tlačítkem pokračovat.

Pod galerií hotelu najdete základní informace o vybraném zájezdu - destinace, druh ubytování a stravování, hodnocení, doprava a termín zájezdu. K porovnání cen jednotlivých variant zájezdu využijte možnost Seřadit dle ceny. Jednotlivé termíny si pak můžete prohlédnout po kliknutí na konkrétní zájezd. Informace o poloze hotelu, jeho vybavení a možnostech ubytování naleznete pod tlačítkem pokračovat. Ke konci popisu uvidíte ikonu potřásajících rukou. Ta vás informuje o pořadateli zájezdu.

Jak nakupovat - Detail zájezdu

Jak nakupovat - Detail zájezdu

Jak nakupovat - Detail zájezdu

Jak nakupovat - Detail zájezdu

Rezervace zájezdu a Kalkulace ceny

Pod položkou Přehled naleznete dostupné termíny zájezdu s příslušnými místy odletu či odjezdu. Výběrem požadovaného termínu se posunete ke druhému kroku na cestě k rezervaci zájezdu. Tím je výběr volitelných služeb a slev. V dolní části okénka vidíte aktuální cenu vašeho zájezdu. Třetím a posledním krokem je volitelný výběr pojištění. Následně už jen vyplníte své kontaktní údaje a můžete odeslat nezávaznou rezervaci.

Jak nakupovat - Rezervace zájezdu

Jak nakupovat - Rezervace zájezdu

Jak nakupovat - Rezervace zájezdu

Jak nakupovat - Rezervace zájezdu

Jak nakupovat - Rezervace zájezdu

Jak nakupovat - Rezervace zájezdu

Jak nakupovat - Rezervace zájezdu

Jak nakupovat - Rezervace zájezdu

Porovnávač

Porovnávač je aktivní pouze pro klasickou (Desktopovou) verzi zobrazení.

Ještě si nejste úplně jistí? Využijte funkci Porovnávače, která slouží k uchování vybraných zájezdů, jejich vzájemnému porovnání a k zasílání detailů zájezdů na email.

Ikonu Vložit zájezd do mého výběru poznáte jednoduše podle obrázku vah a naleznete ji ve všech třech krocích kalkulace ceny zájezdu i v seznamu vyhledaných hotelů. Právě kliknutím na tuto ikonu zájezd do výběru vložíte. Pomocí tlačítka Porovnávač, které je umístěno v záhlaví portálu, otevřete najednou porovnání všech zájezdů, které jste do výběru vložili.

Jak nakupovat - Porovnávač

Objednávka

Po uskutečnění rezervace obdržíte potvrzující email. V nejkratším možném čase vás kontaktuje některý z našich pracovníků a domluví se s vámi na dalším postupu. Pokud si mezitím vyberete zájezd jiný, samozřejmě není problém rezervaci změnit.

Platba

Po potvrzení rezervace budete emailem informováni o postupu pro dokončení koupě zájezdu a o časovém limitu, který je k tomu účelu určený. Zobrazíme vám návrh cestovní smlouvy, pojistné smlouvy a další nezbytné dokumenty. Poté, co obsah a podmínky uzavření smluv schválíte, budete přesměrováni ke kroku platba. Využít můžete možnosti platby kartou, online platby, ale i klasických způsobů, jako je příkaz k úhradě. Koupě vašeho zájezdu bude potvrzena okamžikem připsání minimální požadované zálohy na náš účet v určeném termínu. Celý tento proces probíhá v zabezpečeném režimu, a tak se o své osobní údaje nemusíte obávat.

Jak nakupovat - Platba

Jak nakupovat - Platba

Proč s námi na dovolenou?

  • Aktuální seznam zájezdů
  • U nás víte, s kým jedete
  • Rychlé vyřízení
  • Porovnávač zájezdů

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

Řecko od 8 505 Kč
Egypt od 5 999 Kč
Bulharsko od 6 505 Kč
Tunisko od 10 259 Kč

všechny nabídky

Buďte informovaní o novinkách první!

Přihlaste se k odběru nových zájezdů e-mailem.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Napište nám a my se Vám ozveme.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat