Vyhledat zájezd

Jak nakupovat zájezdy na TravelPortal.cz

Chcete vědět, jak postupovat při objednávce zájezdů na TravelPortal.cz? Přečtěte si náš jednoduchý návod.

Vyhledání zájezdu

Pro výběr zájezdu přesně podle vašich představ využijte vyhledávače na našich stránkách.

Zájezdy můžete zobrazovat podle požadované destinace, termínu a délky pobytu, dopravy, místa odjezdu, druhu stravování a pochopitelně také ceny. Využít můžete rovněž možností rozšířeného vyhledávání a zájezdy filtrovat dle druhu ubytování nebo typu zájezdu. Můžete si tak vybrat, zda hledáte dovolenou u moře, sportovní vyžití, poznávací zájezd nebo třeba lázeňský pobyt. Zaškrtnutím políčka Last minute navíc zobrazíte pouze zájezdy za speciální zvýhodněné ceny. Pokud ještě nevíte, kde a jak byste chtěli svou dovolenou strávit, nechte se inspirovat speciálními nabídkami zájezdů na naší homepage.

Jak nakupovat - Vyhledání zájezdu

Detail zájezdu

Zaujal vás konkrétní zájezd? Prostudujme jeho detail.

Záložka přehled poskytuje základní informace o vybraném zájezdu - destinace, druh ubytování a stravování, doprava a termín zájezdu, ale k tomu ještě později. V záložce informace si můžete přečíst o poloze hotelu, jeho vybavení a možnostech ubytování. V záložce galerie si pak prohlédnete fotografie vybraného hotelu. Možnost Podobné zájezdy do tohoto hotelu zobrazí zájezdy do stejného hotelu s jinou specifikací. To znamená, že můžete porovnat zájezdy do daného hotelu od jednotlivých cestovních kanceláří, které se mohou lišit délkou pobytu, způsobem stravování či cenou. K porovnání cen jednotlivých variant zájezdu využijte možnost seřadit dle ceny. Jednotlivé termíny si pak můžete prohlédnout po kliknutí na konkrétní zájezd. Vpravo nahoře uvidíte ikonu potřásajících si rukou. Ta vás informuje o pořadateli zájezdu - cestovní kanceláři. Na ikonu stačí jednoduše najet kurzorem myši a informace se zobrazí.

Jak nakupovat - Detail zájezdu

Rezervace zájezdu a Kalkulace ceny

Pod položkou přehled naleznete dostupné termíny zájezdu s příslušnými místy odletu či odjezdu. Výběrem požadovaného termínu se posunete ke druhému kroku na cestě k rezervaci zájezdu. Tím je výběr volitelných služeb a slev. V dolní části okénka vidíte aktuální cenu vašeho zájezdu. Třetím a posledním krokem je volitelný výběr pojištění. Následně už jen vyplníte své kontaktní údaje a můžete odeslat nezávaznou rezervaci.

Jak nakupovat - Rezervace zájezdu

Jak nakupovat - Rezervace zájezdu

Jak nakupovat - Rezervace zájezdu

Jak nakupovat - Rezervace zájezdu

Porovnávač

Ještě si nejste úplně jistí? Využijte funkci Porovnávače, která slouží k uchování vybraných zájezdů, jejich vzájemnému porovnání a k zasílání detailů zájezdů na email.

Ikonu Vložit zájezd do mého výběru poznáte jednoduše podle obrázku kufříku a naleznete ji ve všech třech krocích kalkulace ceny zájezdu i v seznamu vyhledaných hotelů. Právě kliknutím na tuto ikonu zájezd do výběru vložíte. Pomocí tlačítka Porovnávač, které je umístěno v záhlaví portálu, otevřete najednou porovnání všech zájezdů, které jste do výběru vložili.

Jak nakupovat - Porovnávač

Objednávka

Po uskutečnění rezervace obdržíte potvrzující email. V nejkratším možném čase vás kontaktuje některý z našich pracovníků a domluví se s vámi na dalším postupu. Pokud si mezitím vyberete zájezd jiný, samozřejmě není problém rezervaci změnit.

Platba

Po potvrzení rezervace budete emailem informováni o postupu pro dokončení koupě zájezdu a o časovém limitu, který je k tomu účelu určený. Zobrazíme vám návrh cestovní smlouvy, popř. pojistné smlouvy. Poté, co obsah a podmínky uzavření smluv schválíte, budete přesměrováni ke kroku platba. Využít můžete možnosti platby kartou, online platby, ale i klasických způsobů, jako je příkaz k úhradě. Koupě vašeho zájezdu bude potvrzena okamžikem připsání minimální požadované zálohy na náš účet v určeném termínu. Celý tento proces probíhá v zabezpečeném režimu, a tak se o své osobní údaje nemusíte obávat.

Jak nakupovat - Platba

Proč s námi na dovolenou?

  • Aktuální seznam zájezdů
  • U nás víte, s kým jedete
  • Rychlé vyřízení
  • Porovnávač zájezdů

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

Srí Lanka od 19 490 Kč
Thajsko od 19 900 Kč
Tunisko od 8 690 Kč
Indonésie od 25 002 Kč
Kanárské ostrovy od 9 990 Kč
Kapverdy od 15 190 Kč
Kuba od 25 790 Kč
Maledivy od 31 490 Kč
Spojené arabské emiráty od 11 090 Kč
Mexiko od 28 900 Kč
Dominikánská republika od 25 690 Kč
Mauritius od 30 890 Kč
Indie od 23 190 Kč

všechny nabídky

Buďte informovaní o novinkách první!

Přihlaste se k odběru nových zájezdů e-mailem.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Napište nám a my se Vám ozveme.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat