Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Pracovní příležitosti

Data Administrátor

Náplní Tvé práce bude:

  • Správa dat a nabídek cestovních kanceláří
  • Hledání a zaznamenávání chyb (názvy hotelů, ceny, apod.)
  • Kontrola produktu importovaného z XML dat
  • Kontrola zájezdů na online portálu
  • Řešení chyb v importovaném produktu
  • Emailová komunikace s programátory v AJ
  • Emailová komunikace s cestovními kancelářemi

Naše požadavky jsou:

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Perfektní znalost českého jazyka
  • Písemná komunikovace v anglickém jazyce
  • Schopnost rychle se učit a samostatně pracovat
  • Základní orientace v XML (výhodou, ne podmínkou)

Co Ti nabízíme:

  • Zázemí v moderních kancelářích v centru Prahy
  • Stravenky v hodnotě 120,-Kč a příspěvek do kafeterie 1.000 Kč
  • Firemní jazykové kurzy angličtiny ZDARMA
  • Multisport kartu za 350,-Kč
  • Jednoduchou práci s daty
  • Přátelský tým kolegů
  • Slevy na zájezdy

Pokud vás naše nabídka zaujala a máte zájem se dozvědět víc, neváhejte a zasílejte vaše životopisy na emailovou adresu: kadlecova@travelportal.cz.

Těšíme se na tebe!

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci společnosti iSTEP CE s.r.o., IČO: 243 15 729 své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Java Developer

Do našeho interního týmu vyvíjejícího webovou platformu pro prodej zájezdů TravelPortal.cz hledáme posilu na pozici Java developera.

Co vás čeká

  • Především vývoj nových funkčností, a to jak přímo na webu www.travelportal.cz, tak na řadě dalších podpůrných aplikací (helpdesk, import, image management, fakturace a další) tvořící ekosystém produktu TravelPortal.cz
  • Podílení se na celém životním cyklu projektů od analýzy přes implementaci po deployment
  • Používání moderních technologií (Spring, Hibernate, REST, Docker, Grafana, Prometheus, Sentry, Github a další).
  • Agilní přístup k vývoji (metodika Scrum).
  • Přístup vedení na bázi svobody a zodpovědnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ technického směru (nejlépe IT).
  • Dobrá znalost Javy 8
  • Zkušenost s frameworkem Spring (MVC, beans, data)
  • Znalost SQL (Oracle)
  • Znalost nástrojů pro podporu vývoje Git, Maven
  • Zkušenosti s návrhem a integrací REST/SOAP webových služeb

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Kontejnerizační technologie (Docker, Swarm)
  • Alespoň základní znalost FE technologií (HTML, CSS, Javascript)

Co vám můžeme nabídnout

  • Remote office dle dohody s nadřízeným
  • Vynikající kávu v kanceláři
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč a příspěvek 1.000 Kč do Cafeterie
  • Mladý a přátelský kolektiv v příjemném pracovním prostředí.
  • Firemní jazykové kurzy angličtiny zdarma
  • Kartu MultiSport za 350 Kč/měs.

Junior Business Account Manager

  • Příprava podkladů pro obchodně akviziční strategie
  • Budování dobrých vztahů s obchodními partner
  • Příprava produktových nabídek
  • Správa obsahu webových stránek
  • Komunikace a spolupráce napříč odděleními
  • Administrativní činnost spojená s produktovým oddělením

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Znalost práce s MS Office
  • Orientace v cestovním ruchu
  • Dobré organizační schopnosti
  • Angličtina na středně pokročilé úrovni
  • Dobré komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování

  • Příspěvek 1.000 Kč do Cafeterie
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč

Proč s námi na dovolenou?

  • Aktuální seznam zájezdů
  • U nás víte, s kým jedete
  • Rychlé vyřízení
  • Porovnávač zájezdů

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

Řecko od 8 990 Kč
Egypt od 10 190 Kč
Bulharsko od 5 990 Kč
Itálie od 3 390 Kč

všechny nabídky

Buďte informovaní o novinkách první!

Přihlaste se k odběru nových zájezdů e-mailem.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Napište nám a my se Vám ozveme.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat