Vyhledat zájezd

Pracovní příležitosti

Junior Java Programátor

Chceš pracovat pro online cestovní agenturu? Nemáš veškeré zkušenosti? Nevadí, my tě to naučíme, a ty nám ukážeš chuť a energii na sobě pracovat a zodpovědně plnit pracovní úkoly. To vše v našem mladém a přátelském týmu v moderní budově Danube House v Karlíně.

Co tě čeká:

  • Vývoj rozsáhlé aplikace pro zpracováni dat
  • Operace a programování v rámci firemního systému
  • Komunikace s externími programátory (v českém i anglickém jazyce)

Jaké znalosti a dovednosti bys měl/a mít:

  • SŠ/VŠ technického směru (nejlépe IT)
  • Znalost Java, SQL, HTML, XML
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Výhodou je, pokud máš:

  • Znalost frameworků Spring, Hibernate
  • Znalost databází Oracle, Unixových operačních systémů, Tomcat, Jboss, Apache, Ant, Maven nebo Gradle
  • Odbornou praxi v oboru a zkušenost s agilními metodami vývoje (SCRUM)

Jakou osobnost hledáme:

  • Vyzrálá a stabilní osobnost
  • Přímé a otevřené jednání
  • Aktivní, samostatný a odpovědný přístup k pracovním úkolům

Co nabízíme:

  • Zajímavou práci s moderními technologiemi v rychle se rozvíjejícím odvětví
  • Mladý přátelský kolektiv v příjemném pracovním prostředí
  • Stabilní zázemí internetové společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Nástup možný ihned
  • Pozice je vhodná i pro absolventy

V případě zájmu zašlete své CV na adresu spoluprace@travelportal.cz a do předmětu zprávy uveďte "Zájem o pracovní pozici: Junior Java Programátor"

Data Input Administrator

Popis pozice:

  • Administrace dat ohledně zájezdů na online portálu
  • Zodpovědnost za správnost informací a ubytovacích kapacit
  • Správa dat a nabídek cestovních kanceláří
  • Komunikace a řešení chyb s cestovními kancelářemi
  • Kontrola produktu importovaného z XML dat
  • Řešení případných chyb v importovaném produktu
  • Komunikace s externími programátory v anglickém jazyce

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Základní orientace v XML výhodou
  • Schopnost písemně komunikovat v anglickém jazyce
  • Schopnost rychle se učit a samostatně pracovat
  • Pečlivě a precizně plnit pracovní úkoly
  • Odolnost vůči stresu, asertivní jednání

Nabízíme:

  • Pracovní pozici v mladém a přátelském kolektivu
  • Zázemí v moderní společnosti se sídlem v pražském Karlíně
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Stravenky
  • Nástup požadujeme ihned

V případě zájmu zašlete své CV na adresu spoluprace@TravelPortal.cz a do předmětu zprávy uveďte "Zájem o pracovní pozici: Data Input Administrator"

Proč s námi na dovolenou?

  • Aktuální seznam zájezdů
  • U nás víte, s kým jedete
  • Rychlé vyřízení
  • Porovnávač zájezdů

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

Spojené arabské emiráty od 10 990 Kč
Dominikánská republika od 24 990 Kč
Kanárské ostrovy od 11 990 Kč
Kuba od 24 990 Kč
Kapverdy od 18 990 Kč
Srí Lanka od 19 740 Kč
Thajsko od 22 200 Kč
Senegal od 27 990 Kč

všechny nabídky

Buďte informovaní o novinkách první!

Přihlaste se k odběru nových zájezdů e-mailem.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Napište nám a my se Vám ozveme.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat