Vyhledat zájezd

Pracovní příležitosti

Chcete pracovat pro www.TravelPortal.cz? Bavilo by Vás rozvíjet spolupráci s cestovními kancelářemi, monitorovat cestovní ruch, rozvíjet nové obchodní strategie nebo vyhledávat nové obchodní příležitosti? Pokud ano, zde jste na správné adrese:

Javascript Developer

Popis pozice

  • Vývoj JavaScriptový aplikace proti RESTovýmu rozhraní
  • Vývoj HTML a CSS
  • Komunikace s externími programátory (v českém i anglickém jazyce)
  • Ppozice je vhodná i pro absolventy

Požadujeme

  • JavaScript (REST, AJAX, HTML, CSS)
  • REST, JQuery, HTML5, AJAX a CSS
  • Přehled v JS MVC frameworcích výhodou
  • Webové technologie W3C
  • Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

Osobní profil

  • Systematická, stabilní osobnost
  • Přímé otevřené jednání
  • Aktivní, samostatný a odpovědný přístup k pracovním úkolům

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zajímavou práci s moderními technologiemi v rychle se rozvíjejícím odvětví
  • Mladý přátelský kolektiv v příjemném pracovním prostředí
  • Stabilní zázemí internetové společnosti
  • Firemní benefity
  • Pracoviště v centru Prahy (v blízkosti metra B Florenc)
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete své CV na adresu info@travelportal.cz a do předmětu zprávy uveďte "Zájem o pracovní pozici: Javascript Developer"

Proč s námi na dovolenou?

  • Aktuální seznam zájezdů
  • U nás víte, s kým jedete
  • Rychlé vyřízení
  • Porovnávač zájezdů

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

Kréta od 8 190 Kč
Alanya od 7 990 Kč
Djerba od 7 990 Kč
Marrakéš od 10 090 Kč
Rhodos od 6 190 Kč
Antalya od 4 980 Kč
Hurghada od 8 190 Kč
Agadir od 7 990 Kč

všechny nabídky

Buďte informovaní o novinkách první!

Přihlaste se k odběru nových zájezdů e-mailem.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Napište nám a my se Vám ozveme.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat