Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Pracovní příležitosti

Graphic Designer

Co tě čeká:

  • Tvorba kreativ pro reklamní kampaně
  • Navrhování UI prvků pro TravelPortal.cz a příbuzné weby
  • Rozvíjení UX webu
  • Podíl na návrhu a rozvíjení brand TravelPortal.cz
  • Podílení se na tvorbě pravidelných Newsletterů
  • Grafické návrhy pro příspěvky na Sociální sítě a TP homepage
  • Úprava videokampaní
  • Příprava grafických podkladů pro offline reklamu

Jaké znalosti a dovednosti bys měl/a mít:

  • Znalost Adobe Photoshop, Illustrator
  • Základní znalost HTML, CSS
  • Výbornou znalost českého jazyka
  • Pečlivost, spolehlivost a samostatnost
  • Touhu neustále se zlepšovat a učit novým věcem
  • Pozitivní přístup v týmu i k profesním výzvám

Výhodou je:

  • Znalost Adobe InDesign, After Effects
  • Znalost JavaScript
  • Zkušenost s reklamními kanály (Google Ads, Sklik, RTB apod.)
  • Návrh a analýza UX
  • Analýza používání webu uživateli (Google Analytics, HotJar apod.)

Nabízíme ti:

  • Pracovní místo v moderní budově Danube House v Karlíně
  • Možnost využít svůj potenciál a vidět za sebou výsledky
  • Slevy na zájezdy
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč
  • Kartu Multisport jenom za 350 Kč
  • Firemní jazykové kurzy angličtiny zdarma
  • Příspěvěk na cafetérii 1000 Kč
  • Nástup dohodou

V případě zájmu zašli své CV na e-mailovou adresu: kariera@TravelPortal.cz a do předmětu napiš název pozice.

Pokud postoupíš do dalšího kola výběrového řízení, budeme tě kontaktovat.

Zasláním životopisu do společnosti TravelPortal.cz dáváš souhlas ke zpracování osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro tebe. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Těšíme se na tebe!​

Chief of information officer

Co vás čeká

  • Implementace nových funkčností (Java, SQL, HTML, CSS, JavaScript)
  • Správa a údržba stávajících aplikací
  • Řešení defektů a problémů (ve vývojové i produkční verzi)
  • Rozšiřování aplikačního portfolia
  • Psaní unit a integračních testů
  • Optimalizace kódů
  • Používání moderních technologií (Spring, Hibernate, REST, a další).
  • Komunikace s externími programátory (v českém i anglickém jazyce).
  • Vedení zaměstnanců IT

Co očekáváme

  • SŠ/VŠ technického směru (nejlépe IT)
  • Zkušenosti se Spring-em (MVC, bean, data), znalost SQL (konkrétně používáme databázi Oracle) a znalost HTML + CSS pro prezentační vrstvu
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Zkušenost s návrhem software

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Znalost JBoss, Jenkins, JQuery, Freemarker, TestNG.

Jakou osobnost hledáme

  • Aktivní, samostatnou a s odpovědným přístupem k pracovním úkolům
  • Inovativní, přímou a otevřenou novým přístupům.

Co vám můžeme nabídnout

  • Příspěvek do cafeterie 1.000 Kč měsíčně

V případě zájmu zašli své CV na e-mailovou adresu: kariera@TravelPortal.cz a do předmětu napiš název pozice.

Těšíme se na tebe!

Proč s námi na dovolenou?

  • Aktuální seznam zájezdů
  • U nás víte, s kým jedete
  • Rychlé vyřízení
  • Porovnávač zájezdů

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

Egypt od 7 281 Kč
Bulharsko od 7 990 Kč
Tunisko od 9 700 Kč
Itálie od 2 190 Kč

všechny nabídky

Buďte informovaní o novinkách první!

Přihlaste se k odběru nových zájezdů e-mailem.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Napište nám a my se Vám ozveme.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat