Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Zažijte
Řecko
a úžasné ostrovy

Řecko nabízí mnohem více destinací

Řecko je jihoevropská země, mnohdy označovaná za kolébku evropské kultury. Turistům nabízí vše, co si jen mohou přát. Plážové dovolené s ubytováním od apartmánů po luxusní hotelové komplexy a poznávací zájezdy mapující jak prastaré přístavy, tak mýty a bájemi opředená pohoří.

Za krásnými plážemi můžete vyrazit jak do letovisek na pevninské části země, tak na mnoho ostrovů. Ať si zvolíte velkou Krétu, nejoblíbenější Rhodos či jeho menší bratry Kos, Zakynthos a Korfu, nemůžete sáhnout vedle. V Řecku se dá krásně kombinovat dovolená s dětmi a poznávání historie a kultury. Jeden den můžete strávit na plážích v krétském Rethymnu, druhý procházením vykopávek prastarého paláce Knóssos.

Řecko je sluncem vyhřátá země plná oliv, skvělého vína a usměvavých tváří místních. Procestovat můžete jak prastará města, Athény, Heraklión a Korinth a Spartu, tak kláštery, pohoří a malebné vesničky ve vnitrozemí. Do Řecka zkrátka můžete jezdit opakovaně a pokaždé budete mít co objevovat, co poznávat.

Řecko je dlouhodobě jedna z nejoblíbenějších a nejfrekventovanějších turistických destinací. Díky tomu vždy naleznete dostatek zájezdů v Last minute Řecko.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat