Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Velká letní soutěž 2019


SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA!

Vaše letošní dovolená může být na nás! Rezervujte si zájezd v libovolném termínu a destinaci a máte šanci, že vám celou částku za zájezd vrátíme zpět! Soutěž probíhá v týdenních intervalech od 1. července do 4. srpna 2019. Každý týden, pětkrát za sebou, jednomu z vás zaplatíme zájezd, zákazníkům na 2. až 10. místě pošleme kvalitní antialergenní osušku z bambusového vlákna TravelPortal.cz.

Jak na to? Rezervujte jakýkoliv zájezd z naší nabídky v libovolném termínu a při platbě zájezdu vložte soutěžní kód ZAJEZDZDARMA do políčka Soutěžní kód. To je vše , jste zařazeni do velké letní soutěže s TravelPortal.cz . Teď už se jen trefit do správné částky vašeho zájezdu. A jaká bude ta správná? Ta, která je uprostřed mezi levnějšími a dražšími zájezdy všech účastníků soutěže. Matematici tomu říkají medián, my tomu říkáme pohodová dovolená plná zážitků za dobrou cenu.

Soutěžní kód: ZAJEZDZDARMA

Soutěže Zaplatíme vám zájezd se může zúčastnit pouze osoba starší 18 let žijící na území ČR. Podrobnější podmínky a další důležité informace najdete v Pravidlech soutěže Zaplatíme vám zájezd .

Vyberte si zájezd

Držíme vám palce a přejeme krásné léto 2019 a moře zážitků na dovolené od TravelPortal.cz.

 

Buďte informovaní o novinkách první!

Přihlaste se k odběru nových zájezdů e-mailem.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Napište nám a my se Vám ozveme.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat