Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Středozemní moře
Španělsko
Baleárské ostrovy

Mallorca, Costa Brava, Barcelona... S námi si určitě vyberete

Španělsko je jihoevropská země známá skvělým vínem, temperamentním flamencem, krásnými plážemi a býčími zápasy. Ať Vás lákají eurovíkendy, či plážové dovolené, Španělsko je země přesně pro Vás.

Pokud Vás láká atmosféra pulzujícího města, doporučujeme eurovíkend do Barcelony. Picassovo muzeum, Gaudího architektura, galerie moderního umění i muzea mapující historii Španělska jsou hlavními devizami španělské metropole. Pokud chcete poznat Španělsko naplno, musíte navštívit koridu – tradiční býčí zápasy a zajít na taneční představení flamenca. Představení se odehrávají ve velkých síních i kavárnách a je jen na vás, čemu dáváte přednost.

Španělská příroda je také hodna obdivu – za návštěvu stojí mnohé národní parky a botanické zahrady. Pokud si chcete přírodu vychutnat naplno, vydejte se do Pyrenejí! V létě s batohem na zádech, v zimě s lyžemi přes rameno.

Pláže španělských letovisek si oblíbily miliony turistů. Krom „španělské dominie“, Kanárských ostrovů, můžete ulehnout na pláže jedné z autonomních španělských oblastí, Balearských ostrovů. Mallorca a Ibiza jsou mezi turistickými letovisky jména světového věhlasu. Mnoho letovisek ovšem naleznete i na pevninském Španělsku, za všechny jmenujme Costa Brava a Costa del Sol. Zkrátka každý si v této krásné, sluncem rozpálené zemi nalezne to své.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat