Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Užijte si
Tunisko
s celou rodinou

Nabídka letovisek v Tunisku je opravdu pestrá

Tunisko je severoafrická země, která se stabilně těší velkému zájmu turistů. Nachází se ve stejné zeměpisné šířce jako řecké ostrovy Kréta a Rhodos, takže klima je zde pro evropské turisty velmi příjemné. Tuniské resorty jsou známé pro své nádherné pláže a kompletní turistický servis. Stejně jako v Egyptě a v Maroku bylo v Tunisku mnoho resortů vystavěno z ničeho uprostřed pouště u nádherných pláží, tudíž se kolem turismu točí dění v celém resortu.

Pokud Vás láká historie, zavítejte do tuniských měst s předlouhou historií – Hammametu, Monastiru či Sousse! Chcete-li shlédnout památky Tuniska, zavítejte do prastarého města Kartága, či se nechte zavést na fakultativní výlety po mnoha dalších pamětihodnostech této prastaré země.

Pokud Vás lákají krásné pláže, odpočinek a slunění se, Vás cíl je jasný – Djerba. Často označovaná jako „nejlevnější exotika“ nabízí skvělé podmínky pro dovolenou s dětmi (nezapomeňte navštívit krokodýlí farmu!) i pro party kamarádů, pokud prahnou po odpočinku, koupání a veselí, které jim poskytne hotelový bar. Krásné počasí po celý rok dělá z Djerby #1 pro mnoho turistů. Letoviska na severu země totiž nejsou pro letní dovolenou ideální v zimních měsících. Ať již zvolíte Jasmínový Hammamet, Tabarku či právě Djerbu, přejeme Vám nádhernou dovolenou!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat