Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Užijte si
Turecko
za nejnižší ceny

Dovolená v Turecku, to je více než Alanya

Turecko, země na hranici Evropy a Asie, poskytuje perfektní podmínky pro odpočinkovou dovolenou u pláží i pro poznávací zájezdy. Turistická letoviska Alanya, Antalya a mnohá další nabízejí krásné pláže, omílané vlnami Středozemního moře, plný turistický servis a možnost výletů za poznáním.

Pokud Vás láká historie a kultura, nemůžete si nechat ujít Istanbul. Město, ve kterém se mísí křesťanství s islámem, brána orientu, kde bosporská úžina dělí zástavbu na Evropu a Asii. Nejznámější památky Istanbulu jsou bezesporu ohromné mešity. Hagia Sofia, Modrá mešita i palác Topkappi patří k muslimskému dědictví země a pokud do Istanbulu zavítáte, nesmíte si je nechat ujít. Velmi doporučujeme eurovíkend v Istanbulu. Poznávací zájezdy ovšem často směřují za hranice tohoto města. Navštívit můžete také vykopávky Tróji, střední Anatolii, Homérovo rodiště Izmir, léčivé prameny v Pamukkale, okolí jezera Van nebo turecký Kurdistán.

Turisté ovšem navštěvují Turecku hlavně kvůli plážím. Dlouhé písečné pláže lemují jižní pobřeží Turecka a rostou podél nich velké hotelové resorty, které si podmaňují místní malá městečka.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat