Vyhledat zájezd

Hotel Adriatik

Albánie, Dürres

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Adriatik Hotel

Poloha

Kvalitní hotel Adriatik je jedním z nejlepších hotelů v Albánii. Komfortní pobyt zajistí pohodlně zařízené pokoje či venkovní bazén obklopen zelení s palmami. Albánie má velký turistický potenciál, stavějí se zde nejen nové turistické ubytovací kapacity, ale i restaurace, pizzerie, kavárny či další možností vyžití pro turisty. Příjemné klima umožňuje pobyt i v mimosezonních termínech.

Popis

24-h recepce, trezor na recepci, restaurace, bar, Wi-Fi internet, internetový koutek, výtah, konferenční prostory, úschovna zavazadel, bankomat, směnárna, obchůdek se suvenýry, prádelna, baby sitting (za poplatek), parkování, venkovní bazén, fitness, dětské hřiště, tenisový kurt. Písečná pláž přímo u hotelu.

Sport a zábava

Venkovní bazén, dětské hřiště, tenisový kurt.

Ubytování

Hotel Adriatik nabízí příjemné ubytování hotelového typu v komfortně zařízených pokojích, s tv/sat, klimatizací, s fénem, minibarem, telefonem, trezorem a soc. zařízením. některé pokoje jsou orientované na mořskou stranu, případně i s balkonem. Bližší popis jednotlivých typů pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

p 1/1 - obsazenost 1 osoba, jednolůžkový pokoj s tv/sat, klimatizací, s fénem, minibarem, telefonem, trezorem a soc. zařízením.

p 1/1 m - obsazenost 1 osoba, jednolůžkový pokoj s tv/sat, klimatizací, s fénem, minibarem, telefonem, trezorem a soc. zařízením. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.

p 1/1 bm - obsazenost 1 osoba, jednolůžkový pokoj s tv/sat, klimatizací, s fénem, minibarem, telefonem, trezorem a soc. zařízením. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.

p 1/2 - obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj s tv/sat, klimatizací, s fénem, minibarem, telefonem, trezorem a soc. zařízením.

p 1/2+1 - obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a s tv/sat, klimatizací, s fénem, minibarem, telefonem, trezorem a soc. zařízením.

p 1/2 m - obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj s tv/sat, klimatizací, s fénem, minibarem, telefonem, trezorem a soc. zařízením. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.

p 1/2+1 m - obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a s tv/sat, klimatizací, s fénem, minibarem, telefonem, trezorem a soc. zařízením. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.

p 1/2 bm - obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj s tv/sat, klimatizací, s fénem, minibarem, telefonem, trezorem, soc. zařízením a balkonem. pokoj je orientovaný na mořskou stranu.

p 1/2+1 bm - obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a s tv/sat, klimatizací, s fénem, minibarem, telefonem, trezorem a soc. zařízením a balkonem. Pokoj je orientovaný na mořskou stranu.

Stravování

Snídaně, polopenze.

Ostatní

Check-in: 14.00 hod. / check-out: 12.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Albánie v lokalitě Dürres nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat