Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Edart

Albánie, Dürres, Plepa

Strava All inclusive light
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Edart - Dotované pobyty 50+
Cena za osobu od 9 990 Kč

Dostupných: 36 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená pro seniory

Poloha

Oblíbený hotel, který prošel v roce 2017 kompletní rekonstrukcí, leží přímo na pláži v oblasti centra Plepa, která spojuje Durrës s hotelovou zátokou Golem. Plepa je oblast známá svými promenádami, kavárnami, restauracemi a obchody. Vzdálenost na letiště v Tiraně je cca 30 km.

Popis

Recepce, restaurace, WiFi v lobby, výtah.písečná pláž přímo před hotelem s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (zdarma).

Sport a zábava

Vodní aktivity na pláži (např. vodní skútr, padák za poplatek), v okolí velké množství obchodů, kaváren, restaurací, barů.

Ubytování

Komfortně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem, vlastní soc. zařízení , WiFi, TV. Pokoje s orientací na mořskou stranu (za příplatek).

Stravování

LIGHT ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů, ke každému jídlu 2 nápoje zdarma. Večer je pro Vás otevřen hotelový bar (19:00-22:00) – výběr místních nealkoholických a alkoholických nápojů (voda, džus, pivo, víno, koňak).

Ostatní

Náš názor: příjemný rodinný hotel, který je vyhlášen restaurací zaměřenou na albánskou a středomořskou kuchyni. Jistě oceníte pohodlně zařízené pokoje a pláž přímo před hotelem.
Poznámka: Příplatek za neobsazené lůžko +7 990 Kč/týden, příplatek za pokoj orientovaný na mořskou stranu +1 990 Kč/osoba/týden.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat