Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Divjaka Resort

Albánie, Dürres, Lushnje

Hotel Divjaka Resort (hlavní fotografie)
  • Hotel Divjaka Resort (fotografie 2)
  • Hotel Divjaka Resort (fotografie 3)
  • Hotel Divjaka Resort (fotografie 4)
  • Hotel Divjaka Resort (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká
Počasí
32 °C – Jasno
Pobytové zájezdy Pobyty u moře

Popis

Nenechte si ujít zájezd do Albánie, autentické a bezpečné země, která se nyní těší světové popularitě!
(Pokračování textu…)

Stravování

Polopenze.

Program

0.den
TAJEMSTVÍ ALBÁNIE Díky své pohnuté minulosti začala Albánie vydávat svá tajemství teprve nedávno. Proto ji lze doposud zažít autentickou, přirozenou a nezkaženou turistickým ruchem. Velkým lákadlem Albánie je její divoká nedotčená příroda. Působivé hory s desítkami jezer, dravých řek a kaňonů střídá pás nížiny táhnoucí se až k pobřeží. Právě tady stále žijí ohrožené druhy zvířat, jako jsou pelikáni a orli skalní.Zájezdy pro seniory 55+, foto 6Jaderské i Jónské moře je v Albánii velmi čisté a při troše štěstí v něm lze pozorovat delfíny, rejnoky a mořské želvy. Ideálním místem pro odpočinek jsou pak zdejší přírodní pláže Dračské riviéry. Tato země však dokáže nadchnout i svou historií, starobylými městy z dob Benátské republiky a velkým počtem archeologických lokalit jakou jsou hrady, pevnosti nebo zříceniny. Ten pravý ráj pak dělají z Albánie jeho vlídní a pohostinní obyvatelé. Každý den se neúnavně snaží svým hostům zajistit perfektní servis, seznámit je se svou historií, gastronomií či vyhlášenými lahodnými víny.Albánie 55+, foto 10Pohostinnost je totiž pro Albánce jednou z hlavních lidských ctností. Ač má Albánie za sebou dosti kostrbatou minulost a stále patří mezi nejchudší země Evropy, má i mnoho jedinečných předností. V první řadě je totiž klidnou a mírumilovnou oázou odpočinku, která si je svých nedostatků plně vědoma a pilně na nich pracuje.

1.den:

Dračská riviéraDračská riviéra leží jižně od města Durrës (Drač), bývalého hlavního města Albánie a dodnes nejvýznamnějšího přístavu země. Historické centrum města je z Dračské riviéry velmi snadno dostupné veřejnou dopravou. Mezi turisty i Albánci se pláže Dračské riviéry těší velké oblibě, protože jsou dlouhé celkem 10 kilometrů a nabízí ideální podmínky pro koupání a odpočinek. Transfer z letiště do letoviska trvá 40 minut až 1 hodinu. Nachází se zde naše hotely Grand Blue Fafa 5*, Fafa Premuim 4*+ a Vivas 4*

2.den:

Národní park DivjakaNárodní park Divjakë-Karavasta se nachází v západní Albánii, přímo u Jaderského moře. Najdete zde mokřady, slaniska, pobřežní louky, nivy, lesy, rákosí, lesy i ústí řek. Tomuto přírodnímu ráji kraluje rozlehlá písečná pláž Divjaka u našeho stejnojmenného resortu. Pobyt si zde užijí hlavně milovníci klidu a pohody, přírody a aktivního stylu života.Západ slunce nad hotelovou pláží Resortu Divjaka 4* v Albánii..

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Albánie v lokalitě Dürres nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat