Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Rinia

Albánie, Dürres

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 18 490 Kč

Dostupných: 32 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Stravování

All inclusive.
All inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní produkce, víno, pivo, rakije, vodka, koňak, cola, fanta, voda. Bar 10.30-22.00 hod. Svačina 16.00-17.00 hod. - pizza, sušenky, káva, čaj, ovoce aj.

Ostatní

Moderní a příjemný hotel vyznačující se výborným poměrem kvality a ceny za služby all inclusive. Rodinná atmosféra hotelu a velmi příjemný personál.

Poloha

Hotel přímo u moře s vlastní hotelovou písčitou pláží a pozvolným vstupem do moře. Vzdálenost od mezinárodního letiště Matky Terezy v hlavním městě Tirana je pouze 30 km. Do centra Durrësu se dostanete za pár minut autobusem nebo taxi (cca 10 km).

Popis

Recepce, restaurace s terasou, bazén, lehátka a slunečníky na pláži zdarma, bar u bazénu, 2 výtahy.Internet: bezdrátové připojení WiFi zdarma.

Ubytování

Prostory hotelu jsou navrženy moderním způsobem, který kombinuje eleganci a jednoduchost pro vytvoření příjemné a relaxační atmosféry. Hotel nabízí sedm podlaží s celkem 32 pokoji. Všechny pokoje jsou vybavené nezbytnými prvky jako koupelna/WC, TV, klimatizace, telefon, minilednička.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat