Vyhledat zájezd

Hotel Regina

Albánie, Vlora

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Albánie pro seniory 55+ / Hotel Regina

Dovolená s dětmi Dovolená pro seniory

Poloha

Hotel Regina je situovaný přímo u jónského moře, na krásné pláži Radhima. Jižní albánské pobřeží od Vlory až po Sarandu je lemováno malebnými plážemi s čistou tyrkysovou vodou, romantickými zátokami a přírodními scenériemi. Vlora je po Durrësu druhým největším přístavním městem v Albánii, které můžete navštívit hotelovou lodí či transferem.

Popis

24-h recepce, trezor na recepci, výtah, bar, restaurace s místními specialitami, wi-fi internet, internetový koutek, pokojová služba, bankomat, směnárna, úschovna zavazadel, prádelna, prodej novin, parkování, možnost zapůjčení auta. Soukromá pláž přímo u hotelu s pozvolným vstupem do moře, je přístupná nadchodem. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Sport a zábava

Vodní sporty, v městečku restaurace a kavárny.

Ubytování

Hotel Regina nabízí příjemné ubytování hotelového typu v klimatizovanýc jedno, dvou a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou vybavené televizí, minibarem a soc. zařízením. Bližší popis jednotlivých typů pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

p 1/1 sup - obsazenost 1 osoba, jednolůžkový pokoj typu superior s vlastním soc. zařízením, tv, fén, telefon, klimatizace, minibar, balkon.

p 1/2 sup - obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj typu superior s vlastním soc. zařízením, tv, fén, telefon, klimatizace, minibar, balkon.

p 1/3 sup - obsazenost 3 osoby, třílůžkový pokoj typu superior s vlastním soc. zařízením, tv, fén, telefon, klimatizace, minibar, balkon.

Stravování

Snídaně, polopenze.

Ostatní

Check-in: 13.00 hod. / check-out: 11.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Albánie v lokalitě Vlora nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat