Vyhledat zájezd

Hotel Vlora International

Albánie, Vlora

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní

Poloha

Hotel Vlora International se nachází v centru města a několik mětrů od moře. Hotel nabízí fantastický výhled na zátoku Vlora. Jižní albánské pobřeží od Vlory až po Sarandu je lemováno malebnými plážemi s čistou tyrkysovou vodou, romantickými zátokami a přírodními scenériemi. Vlora je po Durrësu druhým největším přístavním městem v Albánii, které můžete navštívit hotelovou lodí či transferem.

Popis

24-h recepce, trezor a noviny na recepci, výtah, bar, piano bar, restaurace s místními specialitami, wi-fi internet, internetový koutek, pokoj a zařízení pro tělesně postižené, pokojová služba, konferenční místnost, společenské prostory, směnárna, prádelna, parkování, možnost zapůjčení auta, vnitřní a venkovní bazén, fitness centrum, spa & wellness.

Sport a zábava

Vodní sporty, v městečku restaurace a kavárny, vnitřní a venkovní bazén, fitness centrum, spa & wellness.

Ubytování

Hotel vlora international nabízí příjemné ubytování hotelového typu v klimatizovaných jedno a dvoulůžkových pokojích. pokoje jsou vybavené tv/sat, minibarem, vlastním soc. zařízením a balkonem. Bližší popis jednotlivých typů pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

p 1/1 - obsazenost 1 osoba, jednolůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, tv/sat, klimatizace, minibar, fén, telefon, balkon.

p 1/2 - obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, tv/sat, klimatizace, minibar, fén, telefon, balkon.

Stravování

Snídaně, polopenze.

Ostatní

Check-in: 14.00 hod. / check-out: 12.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Albánie v lokalitě Vlora nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat