Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Falklandy, Jižní Georgia a Antarktida na lodi Ocean Endeavour

Antarktida, Kombinace destinací

Falklandy, Jižní Georgia a Antarktida na lodi Ocean Endeavour (hlavní fotografie)
  • Falklandy, Jižní Georgia a Antarktida na lodi Ocean Endeavour (fotografie 2)
  • Falklandy, Jižní Georgia a Antarktida na lodi Ocean Endeavour (fotografie 3)
  • Falklandy, Jižní Georgia a Antarktida na lodi Ocean Endeavour (fotografie 4)
  • Falklandy, Jižní Georgia a Antarktida na lodi Ocean Endeavour (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Doprava Vlastní
Poznávací zájezdy Plavby

Popis

Expediční plavba na trase Buenos Aires - Ushuaia - Falklandy - Jižní Georgia - Jižní Shetlandské ostrovy a Antarktický poloostrov - Drakeův průliv - Ushuaia - Buenos Aires. Tato prodloužená expedice zahrnuje Jižní Georgii, vzdálené Falklandské ostrovy (Islas Malvinas) a Antarktický poloostrov. Zažijete velkou rozmanitost prostředí a krajiny, které vám nabídnou možnosti pozorování volně žijících živočichů. Přidejte se k výpravě a získejte zkušenosti na Antarktidě jako polární cestovatelé! Program je pouze orientační, může se lišit v závislosti na místních ledových podmínkách, počasí a možnostech míst na vylodění. O konečné podobě itineráře bude rozhodovat vedoucí expedice a kapitán lodi.

Ubytování

Ocean Endavour Posádka: 124 Pasažéři: 199 Záchranné čluny: 6 Ice Class: 1B Registrace: Marshallovy ostrovy Všechny kajuty a apartmány mají vlastní sociální zařízení a externí výhled, vnitřní single kabiny s vlastní koupelnou, kabiny jsou vybaveny televizí s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. Dále na lodi najdete: 2 restaurace, wifi, knihovna, salon krásy a wellness, wellness cafe a juice bar, pozorovací místnost, tělocvična a sauna, obchody, námořní místnost, sluneční palubu.

Stravování

Snídaně, obědy, večeře. Káva a čaj jsou k dispozici 24 hodin denně.

Doprava

Na přání klienta zajistíme leteckou dopravu do místa nalodění, případně doprovodný program v destinaci před/po plavbě.

Program

Den1: Nocleh v Buenos Aires.

Den2: Po snídani v hotelu následuje transfer skupiny na letiště, odkud poletí charterovým letem z Buenos Aires do Ushuaia v Argentině. Před naloděním bude možnost prohlédnout si město.

Den3: Tento den strávíte na moři. Máte na výběr z široké škály činností, které můžete dělat - např. rozpoznávat ptáky nebo se zúčastnit některé z prezentací expedičního týmu.

Den4: Po příjezdu na Falklandské ostrovy budete mít jedinečnou šanci si vyfotografovat bohatou a drsnou krásu zdejší přírody a zvířata, která žijí na těchto odlehlých ostrovech.

Den5: viz 4. den

Den6: Šestý den výpravy na moři. Tento den se poplavíte na jih, kde překročíte unikátní neviditelnou biologickou hranici – antarktickou konvergenci, a tak se dostanete do studených vod Antarktidy.

Den7: viz 6. den

Den8: Jižní Georgie byla po dlouhou dobu oblíbenou zastávkou historických expedicí a útočištěm pro lov velryb, lachtanů a rypoušů sloních. Dnes už se na ostrovech neloví, ale je možné vidět zbytky starých velrybářských stanic a dalších opuštěných základen.

Den9: viz 8. den

Den10: viz 8. den

Den11: viz 8. den

Den12: Rozlučte se s tučňáky královskými, váš další cíl je Antarktida. Vaše dny na moři budou vyplněny semináři od vašeho expedičního týmu.

Den13: viz 12. den

Den14: Nejčastější reakcí po příjezdu na bílý kontinent je pocit obdivu a úcty. Tento dojem je těžké popsat slovy. Existuje jen pár míst, která jsou nedotčená, unikátní a věčná jako Antarktida.

Den15: viz 14. den

Den16: viz 14. den

Den17: viz 14. den

Den18: Po více než dvou týdnech plavby jen čas vrátit se domů. Plavba zpět povede přes Drakeův průliv, který tvoří neoficiální bránu za Antarktickým dobrodružstvím.

Den19: viz 18. den

Den20: Snídaně na palubě, vylodění. Budete mít trochu času na prohlídku města Ushuaia, poté následuje transfer na letiště a charterový let do Buenos Aires.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Antarktida v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat