Vyhledat zájezd

Hotelový komplex Manchebo Beach Resort Spa

Aruba, Eagle Beach

Strava All inclusive, Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 11 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Manchebo Beach Resort & Spa
Počasí
32 °C - Oblačno
32 °C - Oblačno
Cena za osobu od 63 980 Kč

Dostupných: 508 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená Dovolená a golf

Program

Den 1: PRAHA - ORANJESTAD: Odlet z letiště Praha. Od bavení na letišti 2 hodiny před pláno va ným odletem. Přílet do hlavního města ostrova Oranjestadu, jež si zachovává atmosféru koloniál ního městeč - ka v holandském stylu. Indivi duál ní odjezd do hotelu, ubytování. Volno.

Den 2: POBYT NA ARUBĚ: Snídaně. Volno na koupání, opalo vání či sportovní aktivity. Místní cestovní kanceláře nabí zejí širokou nabídku fakulta tivních výletů po ostrově. Doporučujeme projížďku kolem ostrova - v severní části ostrova prozkoumáte přírodní most, jenž vytvořily neustá lé příbojové vlny. Navští víte kostel svaté Anny s mistrov ským ručně vyřezávaným oltá řem, zříceniny větrného mlýna či neobvyklé skalní útvary Casibari. Při pobytu na Arubě určitě využijte dvouhodinovou pod mořskou plav bu ponorkou Atlantis nebo projížď ku lodí s proskleným dnem. Pozoro vání pestrého podmoř ského světa Vás uchvátí a je i podmořským rájem pro potápěče, ať s přístrojem nebo jen se šnorchlem. Můžete využít nabídky půldenních či celodenních výletů džípem do divoké přírody, či velmi oblíbených projížděk na koních. Večer možnost bohatého nočního života přímo v hotelu nebo v Oranjestadu, hlavním měs tě ostrova s nespočetnými restauracemi, bary a obchůdky. Pro odvážlivce a vášnivé hráče možnost návštěvy místních kasin.

Den 8: ORANJESTAD - PRAHA: Snídaně. Volno. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Poloha

Manchebo Beach Resort Spa ****, Aruba: Hotelový komplex se 72 pokoji, umístěných v několika dvoupatrových budovách, se nachází přímo na největší pláži ostrova.

Popis

Manchebo Beach Resort Spa ****, Aruba: Součástí hotelu je bazén, 4 restaurace, bar, potápěčské centrum, minimarket, obchod se suvenýry, internet/ wifi (zdarma), půjčovna aut. Lehátka u bazénu k dispozici zdarma.Přímo u hotelu najdete bílou písečnou pláž Eagle Beach – jednu z nejkrásnějších pláží karibských ostrovů. Lehátka na pláži a plážové ručníky k dispozici zdarma.

Sport a zábava

Manchebo Beach Resort Spa ****, Aruba: Fitness, obchod se suvenýry, vodní sporty. Lázeňské terapie a masáže za poplatek.

Ubytování

Manchebo Beach Resort Spa ****, Aruba: Koupelna s WC, stropní ventilátor, LCD TV, minibar/lednička, telefon, trezor, klimatizace, žehlička a žehlící prkno, kávovar, balkon, terasa nebo patio. Všechny pokoje jsou nekuřácké.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé osoby + 1 dítě.

Stravování

Manchebo Beach Resort Spa ****, Aruba: All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy i večeře a la carte v hlavní restauraci, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů během dne.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat