Vyhledat zájezd

Divi Dutch Village Resort

Aruba, Palm Beach

Strava Bez stravy, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 12 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 49 390 Kč

Dostupných: 10 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Divi Dutch Village leží v sousedství hotelu Tamarijn a Divi Aruba, okolí hotelu obklopuje pěkná tropická zahrada a 9 jamkové golfové hřiště. Hotel je vzdálen od mezinárodního letiště Queen Beatrix cca 10 minut jízdy. Hlavní město Oranjestad je vzdálené od Tamarijnu 5 minut jízdy.

Popis

recepce, restaurace, bar, 2 bazény, obchůdky, masáže, lázně, turistická deska, prádelna, čistírna, baby sitting, u hotelu

Sport a zábava

občasné animační programy, golf (za poplatek), tenis (večerní osvětlení za příplatek), potápění u hotelu Divi Aruba, posilovna, nemotorizované vodní sporty & windsurfing, kanoe, plachtění, volejbal, kola, občasné animační programy

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, fén, větrák, televize, telefon, lednička, žehlička, trezor za poplatek. Na pokoji jsou možné maximálně 2 dětské přistýlky.

Stravování

bez stravy, za příplatek snídaně, obědy nebo večeře formou bufetu či all inclusive.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Aruba, přílet na Arubu, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Aruby, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Arubu jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat