Vyhledat zájezd

Tamarijn Aruba

Aruba, Palm Beach

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 12 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 78 490 Kč

Dostupných: 6 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Tamarijn Aruba leží přímo na pláži Druif Beach, okolí hotelu obklopuje pěkná tropická zahrada. Kousek od hotelu se nachází taktéž 9 jamkové golfové hřiště. Hotel je vzdálen od mezinárodního letiště Queen Beatrix cca 10 minut jízdy. Hlavní město Oranjestad je vzdálené od Tamarijnu 5 minut jízdy.

Popis

recepce, 4 restaurace, 4 bary, bazén, obchůdky, turistická deska, prádelna, čistírna, baby sitting Písčitá u hotelu.

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, fén, větrák, televize, telefon, lednička, žehlička, trezor za poplatek. Na pokoji jsou možné maximálně 2 dětské přistýlky.

Stravování

All inclusive

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Aruba, přílet na Arubu, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Aruby, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Arubu jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Sport a zábava

Občasné animační programy, golf, tenis (večerní osvětlení za příplatek), potápění u hotelu Divi Aruba, posilovna, nemotorizované vodní sporty & windsurfing, kanoe, plachtění, volejbal, kola, občasné animační programy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat