Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Novotel Twin Waters

Austrálie, Queensland, Sunshine coast

Strava Bez stravy, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 11 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 61 990 Kč

Dostupných: 64 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Dovolená a golf

Poloha

Novotel Twin Waters ****, Sunshine Coast: Hotel s 355 pokoji leží na pobřeží Sunshine Coast, které je vstupní bránou na Fraser Island nebo do hor Glasshouse Mountains. Rozprostírá se uprostřed tropické zahrady, náleží k němu soukromá laguna a vlastní pláž.

Sport a zábava

Novotel Twin Waters ****, Sunshine Coast: Golfové hřiště, surfování, půjčení kánoí, tenis, windsurfing, půjčení kola, volejbal.

Stravování

Novotel Twin Waters ****, Sunshine Coast: Bez stravy; snídaně, obědy, večeře formou bufetu za příplatek; možnost stravování a la carte v hotelových restauracích.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Queenslandu.

Den 3: PŘÍLET DO QUEENS LANDU: Snídaně v letadle. Po příletu transfer z letiště do místa ubytování a hotelu dle výběru, ubytování.

Den 4: POBYT V QUEENS LANDU: Pobyt v hotelu dle výběru. Doporučuje me využít nabídky fakultativních výletů a poznat i jiné tváře Queenslandu, než ja ké se nabízí na první pohled. Na vyžá dání zajistíme pronájem auta či jachty.

Den 10: ODLET DO PRAHY: Transfer na letiště a odlet do Prahy s mezipřistáním v Asii.

Popis

Novotel Twin Waters ****, Sunshine Coast: 3 bary, golfové hřiště, posilovna, 5 restaurací, bazén, lázně, tenisový kurt, hlídání dětí na vyžádání, dětský klub, kadeřnický salon, salon krásy, bezdrátové internetové připojení.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat