Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Adina Apartment Hotel

Austrálie, Sydney

Strava Bez stravy, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 11 dní
Doprava Letecká
Počasí
19 °C - Oblačno
19 °C - Oblačno
Cena za osobu od 69 990 Kč

Dostupných: 20 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Poloha

Adina Apartment Hotel ****+, Sydney: Hotel se 111 pokoji a apartmány různých kategorií je příhodně umístěn nedaleko centra města a pouhých 5 minut chůze od nejoblíbenější australské pláže Bondi Beach, 7 minut jízdy od Centennial Park a 20 minut jízdy od Sydney Opera House.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet do Sydney z letiště Praha - Ruzyně.

Den 3: PŘÍLET DO SYDNEY: Snídaně v letadle. Přílet do Syd ney, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

Den 4: POBYT V SYDNEY: Pobyt v Sydney, který si zpestříte některým z fakulta tiv ních výletů. Doporučuje me zejmé - na prohlídku města nebo výlet do Blue Mountains. Rov něž nelze opomenout výlet na světo známé sydneyské pláže Bondi, Manly či Maroubra lákající k vodním spor tům nebo jen koupání. V neposlední řa dě je tu návštěva některého z mnoha muzeí nebo nákupy suvenýrů v čínské čtvrti nebo na tržišti Paddy’s Market.

Den 10: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy s mezipřistáním v Asii.

Den 11: PŘÍLET DO PRAHY: MOŽNOST PRODLOUŽENÍ AYERS ROCK - navštivte největší a nejslavnější monolit světa.

Den 11: FAKULTATIVNÍ VÝLETY PROHLÍDKA MĚSTA A PLÁŽÍ Půldenní prohlídka centra a historických oblastí východu + návštěva Bondi Beach a vyhlídky v zátoce Watsons Bay. cena: 2.700,- Kč HUNTER VALLEY Celodenní výlet za poznáním světově proslulých australských vín. Ochutnávky a oběd v ceně výletu. cena: 3.900,- Kč CANBERRA Celodenní výlet do metropole Austrálie s prohlídkou nejzajímavějších míst města. Návrat do Sydney večer. cena: 4.000,- Kč NP BLUE MOUNTAINS Výlet do Blue Mountains s procházkou eukalyptovým lesem a sestupem do údolí. Na cestě zpět návštěva Wild Park. cena: 2.700,- Kč

Popis

Adina Apartment Hotel ****+, Sydney: Bazén, lázně, posilovna, místnost na cvičení jógy.

Ubytování

Adina Apartment Hotel ****+, Sydney: Koupelna, WC, klimatizace, možnost připojení k internetu, TV, telefon, rádio, dokovací stanice pro iPod, žehlička, vysoušeč vlasů, trezor, malá kuchyňka s mikrovlnou troubou a ledničkou, balkon.

Stravování

Adina Apartment Hotel ****+, Sydney: Bez stravy; možnost stravování a la carte v jedné z mnoha restaurací a kaváren v bezprostřední blízkosti hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat