Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Travelodge

Austrálie, Sydney

Strava Bez stravy, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 11 dní
Doprava Letecká
Počasí
23 °C - Oblačno
23 °C - Oblačno
Cena za osobu od 57 990 Kč

Dostupných: 22 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Poznávací zájezdy

Poloha

Travelodge ***, Sydney - City: Hotel nabízí 406 moderních komfortních pokojů v 18 patrech příhodně umístěných nedaleko Hyde Parku, Oxford Street, Central Railway Station, centra města a v pěším dosahu od Darling Harbour.

Popis

Travelodge ***, Sydney - City: Restaurace, bar, trezor za poplatek na recepci, internet za poplatek v hotelovém informačním centru.

Ubytování

Travelodge ***, Sydney - City: Koupelna s WC, klimatizace, TV, rádio, telefon se záznamníkem, kávovar, malá kuchyňka s mikrovlnnou troubou a ledničkou.

Stravování

Travelodge ***, Sydney - City: Bez stravy; snídaně formou bufetu za příplatek; možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet do Sydney z letiště Praha - Ruzyně.

Den 3: PŘÍLET DO SYDNEY: Snídaně v letadle. Přílet do Syd ney, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

Den 4: POBYT V SYDNEY: Pobyt v Sydney, který si zpestříte některým z fakulta tiv ních výletů. Doporučuje me zejmé - na prohlídku města nebo výlet do Blue Mountains. Rov něž nelze opomenout výlet na světo známé sydneyské pláže Bondi, Manly či Maroubra lákající k vodním spor tům nebo jen koupání. V neposlední řa dě je tu návštěva některého z mnoha muzeí nebo nákupy suvenýrů v čínské čtvrti nebo na tržišti Paddy’s Market.

Den 10: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy s mezipřistáním v Asii.

Den 11: PŘÍLET DO PRAHY: MOŽNOST PRODLOUŽENÍ AYERS ROCK - navštivte největší a nejslavnější monolit světa.

Den 11: FAKULTATIVNÍ VÝLETY PROHLÍDKA MĚSTA A PLÁŽÍ Půldenní prohlídka centra a historických oblastí východu + návštěva Bondi Beach a vyhlídky v zátoce Watsons Bay. cena: 2.700,- Kč HUNTER VALLEY Celodenní výlet za poznáním světově proslulých australských vín. Ochutnávky a oběd v ceně výletu. cena: 3.900,- Kč CANBERRA Celodenní výlet do metropole Austrálie s prohlídkou nejzajímavějších míst města. Návrat do Sydney večer. cena: 4.000,- Kč NP BLUE MOUNTAINS Výlet do Blue Mountains s procházkou eukalyptovým lesem a sestupem do údolí. Na cestě zpět návštěva Wild Park. cena: 2.700,- Kč

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat