Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Viva Wyndham Fortuna Beach

Bahamy, Grand Bahama

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Viva Wyndham Fortuna Beach
Cena za osobu od 71 080 Kč

Dostupných: 50 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Viva Wyndham Fortuna Beach ****, Grand Bahamas - Freeport: Luxusní resort s 276 pokoji, patřící do celosvětového řetězce Viva hotelů, se nachází na ostrově Grand Bahama.

Popis

Viva Wyndham Fortuna Beach ****, Grand Bahamas - Freeport: 3 restaurace, 3 bary, minimarket, sladkovodní bazén, dětský klub, posilovna, sauna, hlídání dětí do 12 let, obchody se suvenýry.Nádherná několikasetmetrová pláž s bílým jemným bílým pískem přímo u hotelu.

Sport a zábava

Viva Wyndham Fortuna Beach ****, Grand Bahamas - Freeport: 2 tenisové kurty, fitness centrum, visutá hrazda, nemotorové vodní sporty (windsurfing, kajak, plachtění, šnorchlování, vodní polo), animační programy pro hotelové hosty, lekce tance. Za poplatek: potápěčské centrum s možností získání mezinárodní licence PADI, rybaření, motorové vodní sporty, golf (golfové hřiště cca 5 km od hotelu).

Ubytování

Viva Wyndham Fortuna Beach ****, Grand Bahamas - Freeport: Koupelna s WC, klimatizace, TV, telefon, fén, trezor (za poplatek), balkon.Možnost ubytování 2 dospělých a 2 dětí do 12 let na přistýlce.

Stravování

Viva Wyndham Fortuna Beach ****, Grand Bahamas - Freeport: All Inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu; nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Nassau. Přivítání na letišti. Ubytování.

Den 2: POBYT NA BAHAMÁCH: Pobyt u moře s možností mnoha výletů a sportovního vyžití. Baha my jsou známy jako ráj pro potá pěče. Večer lze strávit v některé z místních restaurací, ka si nu nebo u hotelového bazénu při skleničce dobrého místního rumu. Na vyžádání zpra cu jeme nabídku pobytu na ně kterém z osamělých ostrův ků daleko od civilizace.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat