Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Melia Nassau Beach Resort

Bahamy, Nassau

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 92 490 Kč

Dostupných: 20 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Nassau. Přivítání na letišti. Ubytování.

Den 2: POBYT NA BAHAMÁCH: Pobyt u moře s možností mnoha výletů a sportovního vyžití. Baha my jsou známy jako ráj pro potá pěče. Večer lze strávit v některé z místních restaurací, ka si nu nebo u hotelového bazénu při skleničce dobrého místního rumu. Na vyžádání zpra cu jeme nabídku pobytu na ně kterém z osamělých ostrův ků daleko od civilizace.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

Stravování

Melia Nassau Beach Resort ****, Nassau: All Inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, snacky a neomezená konzumace nealko a alkoholických nápojů během dne.

Poloha

Melia Nassau Beach Resort ****, Nassau: Luxusní resort tvoří 694 moderně vybavených pokojů a 32 suit. Hotel se nachází přímo u proslulé pláže Cable Beach v Nassau ve vzdálenosti 10 minut jízdy od mezinárodního letiště a centra Nassau.

Popis

Melia Nassau Beach Resort ****, Nassau: 6 restaurací, bar/snack, 3 bary, 3 bazény s kaskádami, 2 jacuzzi v zahradě, tropická zahrada, fitness centrum, obchůdky se suvenýry, dětský klub (od 5 do 12 let), dětské hřiště. Internet – Wifi (zdarma v lobby).Pláž Cable Beach s jemným bílým pískem přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži bez poplatku.

Sport a zábava

Melia Nassau Beach Resort ****, Nassau: Tenis, volejbal, basketbal, vodní aerobik, bezmotorové vodní sporty (kajak, windsurfing, šnorchlování). Za poplatek motorové vodní sporty, masáže a salon krásy. Animační programy a zábavné večerní programy (živá hudba, tanec, karaoke).

Ubytování

Melia Nassau Beach Resort ****, Nassau: Koupelna s WC, klimatizace, LCD TV, rádio s budíkem, telefon, trezor, fén, žehlička a žehlící plocha, varná konvice, balkón nebo patio.Na pokoji lze ubytovat max. 2 dospělé osoby + 2 děti nebo 3 dospělé osoby + 1 dítě.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat