Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Melia Nassau Beach

Bahamy, Nassau

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Melia Nassau Beach Resort
Melia Nassau Beach
Počasí
32 °C - Možnost bouřky
32 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 74 090 Kč

Dostupných: 224 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená

Program

Program pobytového zájezdu Bahamy: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Bahamy, přílet na Bahamy, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Baham, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Bahamy jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Sport a zábava

Občasné animační programy pro dospělé a děti, posilovna, volejbal, basketbal, vodní sporty na pláži.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, Wi-Fi, žehlička a žehlící prkno, telefon, minibar, trezor, varná konvice, balkon nebo terasa.

Popis

Recepce, 7 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, plážový bar, bazény, bazén pro děti, dětský klub s dětským hřištěm, hlídání dětí na vyžádání, lázně, masáže, obchůdek se suvenýry, internetový koutek, Wi-fi v areálu hotelu, internetový koutek, konferenční místnosti a prádelna. Písčitá u hotelu.

Stravování

All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Poloha

Hotel Melia Nassau Beach obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou pár minut jízdy od hotelu. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi. Mezinárodní letiště na Bahamách je vzdáleno cca 15 minut jízdy od hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat