Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Sandals Royal Bahamian Spa Resort & Offshore Island

Bahamy, Nassau

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Sandals Royal Bahamian Spa Resort & Offshore
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 112 390 Kč

Dostupných: 254 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Sport a zábava

Občasné animační programy, joga, posilovna, tenisový kurt, plážový volejbal, stolní tenis, stolní hry, šnorchlování, vodní sporty na pláži.

Program

Program pobytového zájezdu Bahamy: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Bahamy, přílet na Bahamy, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Baham, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Bahamy jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Sandals Royal Bahamian Spa Resort & Offshore Islandobklopuje pěkná tropická zahrada a pláž beach. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou pár minut jízdy od hotelu. Mezinárodní letiště na Bahamách je vzdáleno cca 5 minut jízdy od hotelu.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, Ipod dokovací připojení, Wi-Fi zdarma, telefon, žehlička a žehlící prkno, balkon nebo terasa.

Popis

Recepce, 10 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, 8 barů, kavárna, 7 bazénů, 6 vířivek, lázně, masáže, obchůdky, směnárna, Wi-fi v areálu hotelu, internetový koutek, knihovna a prádelna.

Stravování

Snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat