Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sandals Royal Bahamian Spa Resort & Offshore

Bahamy, Nassau

Strava All inclusive, Ultra All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Sandals Royal Bahamian
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 125 990 Kč

Dostupných: 20 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Sandals Royal Bahamian Spa Resort & Offshore *****, Nassau: Určen pro náročné klienty (pouze páry starší 18 let), kteří vyžadují ty nejlepší služby. Nachází se na ostrově Nassau, přímo u nádherné písčité pláže Cable Beach, cca 10 km od letiště. Součástí hotelu je soukromý ostrov Sandals Cay, na který se dostanete z Nassau hotelovou lodí a za pár minut se ocitnete na ostrůvku s nádhernými písečnými plážemi, lemovanými kokosovými palmami, uprostřed tyrkysového moře.

Popis

Sandals Royal Bahamian Spa Resort & Offshore *****, Nassau: K dispozici je 8 restaurací, 9 barů, 2 velké a 3 menší bazény, potápěčská nádrž, 3 jacuzzi. Lehátka, slunečníky a plážové ručníky (bez poplatku), butiky, fitness centrum, sauna, salon krásy, masáže, lékařská péče na vyžádání, lázeňské centrum.Hotel leží přímo u 4 km dlouhé nádherné pláže s bílým pískem. Lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava

Sandals Royal Bahamian Spa Resort & Offshore *****, Nassau: 2 tenisové kurty, stolní tenis, biliár, šipky, nemotorové vodní sporty (plachtění, windsurfing, kajak, šnorchlování, potápění) sauna, fitness centrum, volejbal, basketbal, animační programy, disko. Za poplatek: golf, masáže, lázeňské terapie.

Stravování

Sandals Royal Bahamian Spa Resort & Offshore *****, Nassau: All Inclusive, které zahrnuje snídaně a obědy formou bufetu, večeře a la Carte, nealkoholické a alkoholické nápoje (07:30-03:00).

Ubytování

Sandals Royal Bahamian Spa Resort & Offshore *****, Nassau: Koupelna/WC, klimatizace, fén, telefon, trezor, rádiobudík a CD přehrávač, TV SAT, žehlička, (všechny pokoje jsou nekuřácké). V apartmánech navíc pokojový bar, župany a služby domovníka.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Nassau. Přivítání na letišti. Ubytování.

Den 2: POBYT NA BAHAMÁCH: Pobyt u moře s možností mnoha výletů a sportovního vyžití. Baha my jsou známy jako ráj pro potá pěče. Večer lze strávit v některé z místních restaurací, ka si nu nebo u hotelového bazénu při skleničce dobrého místního rumu. Na vyžádání zpra cu jeme nabídku pobytu na ně kterém z osamělých ostrův ků daleko od civilizace.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat