Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Riu Paradise Island

Bahamy, Paradise Island

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Oblačno
30 °C - Oblačno
Cena za osobu od 101 990 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená Dovolená a golf

Poloha

Riu Paradise Island ****, Paradise Island : Hotel se nachází na ostrově Paradise Island asi 3 km od Nassau, mezinárodní letiště 25 km.

Popis

Riu Paradise Island ****, Paradise Island : Klientům jsou k dispozici 4 restaurace (japonská restaurace Tengoku, Steakhouse Bahamas, Sir Alexander) a 4 bary. K venkovnímu vybavení dále patří bazén, jacuzzi, pool bar Soca. Lehátka a osušky u bazénu zdarma. Součástí areálu je boutique, kadeřnictví a fitness.Překrásná pláž s bílým pískem přímo u hotelu.

Sport a zábava

Riu Paradise Island ****, Paradise Island : Tenisový kurt, fitness, sauna, whirlpool, stolní tenis. Na pláži vodní sporty za poplatek. Nedaleko hotelu golfové hřiště. Večer živá hudba nebo zábavná show.

Ubytování

Riu Paradise Island ****, Paradise Island : Koupelna/WC, fén, klimatizace, satelitní TV, budík, telefon, trezor, minibar, balkon s výhledem na moře.Možnost ubytování 2 dospělých a 2 dětí do 12 let na přistýlce.

Stravování

Riu Paradise Island ****, Paradise Island : All Inclusive - bufetová snídaně, obědy, večeře. Výběr alko i nealkoholických nápojů 24 hodin denně.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Nassau. Přivítání na letišti. Ubytování.

Den 2: POBYT NA BAHAMÁCH: Pobyt u moře s možností mnoha výletů a sportovního vyžití. Baha my jsou známy jako ráj pro potá pěče. Večer lze strávit v některé z místních restaurací, ka si nu nebo u hotelového bazénu při skleničce dobrého místního rumu. Na vyžádání zpra cu jeme nabídku pobytu na ně kterém z osamělých ostrův ků daleko od civilizace.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat