Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Almond Casuarina

Barbados, Bridgetown

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Možnost deště
31 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 50 690 Kč

Dostupných: 165 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Sport a zábava

Občasné animační programy, posilovna, squash, 2 tenisové kurty, vodní sporty na pláži: vodní lyže, windsurfing, plachtění, kajaky, šlapadla, šnorchlování, motorizované vodní sporty, rybaření, banana boat a mnoho dalšího. Využít můžete také některého z námi nabízených fakultativních výletů.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, střešní ventilátor, trezor, fén, telefon s přímou volbou, televize, varná konvice, žehlička a žehlící prkno, možnost připojení k internetu, balkon nebo terasa. Nabídku nadstandardního ubytování Vám rádi zpracujeme na požádání.

Stravování

Stravování je zajištěno formou all inclusive.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Barbados, přílet na Barbados, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Barbados, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Poloha

Almond Casuarina má 280 pokojů, leží v tropické zahradě přímo u pláže v oblasti Bridgetown, nákupní možnosti jsou pár minut chůze od hotelu. Hotel je vhodný o pro děti. transfer z mezinárodního letiště na Barbadosu trvá cca 20 minut jízdy.

Popis

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 3 bary, 3 bazény, spa centrum s širokou nabídkou masáží a procedur, dětský klub s programem pro děti, hlídání dětí na vyžádání, směnárna, prádelna, Wi-fi v areálu hotelu. Hotel leží přímo u tropické pláže.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat