Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Coral Mist Beach

Barbados, Bridgetown, Worthing

Strava Bez stravy, Snídaně
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 9 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 38 390 Kč

Dostupných: 1 116 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Stravování

Bez stravy, za příplatek kontinentlní snídaně.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Barbados, přílet na Barbados, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Barbados, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Sport a zábava

Občasné animační programy, posilovna, kroket, plážový kriket, petanque, plážový volejbal, vodní sporty na pláži a výlety.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, Wi-Fi za poplatek, telefon, žehlička a žehlící prkno, vybavená kuchyňka, balkon nebo terasa.

Poloha

Hotel Coral Mist Beach Hotel obklopuje pěkná tropická zahrada s bazény a pláž Maxwel beach, která se nachází na jižní straně ostrova Barbados. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou pár minut jízdy od hotelu. Mezinárodní letiště na Barbadosu je vzdáleno cca 12 minut jízdy od hotelu což představuje 20 minut jízdy.

Popis

Recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, bazén, herna, minimarket, business centrum, směnárna, Wi-fi v areálu hotelu, knihovna a prádelna.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat