Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Butterfly Beach Hotel

Barbados, Christ Church, Oistins

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Možnost deště
28 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 56 490 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Poloha

Butterfly Beach Hotel ***, Oistins: Plážový hotel s 94 pokoji a studii se nachází na jižním pobřeží Barbadosu poblíž města Oistins.

Popis

Butterfly Beach Hotel ***, Oistins: Restaurace, bar, bazén, 3 vířivky, sluneční terasa, prádelna, kadeřnictví, směnárna, obchůdek se suvenýry.Dvě písečné pláže s přátelskou a uvolněnou atmosférou přímo u hotelu.

Sport a zábava

Butterfly Beach Hotel ***, Oistins: Centrum vodních sportů přímo na hotelu, v nedalekých městech Oistins a St. Lawrence Gap, restaurace, bary, kluby, diskotéky.

Ubytování

Butterfly Beach Hotel ***, Oistins: Koupelna s WC, balkon, klimatizace, kabelová TV, telefon, internetové připojení, trezor, stropní ventilátory, minilednička, žehlička, rychlovarná konvice.

Stravování

Butterfly Beach Hotel ***, Oistins: Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze (snídaně bufetem, večeře výběrem z menu nebo bufetem) nebo plná penze (snídaně bufetem, oběd servírované menu, večeře servírované menu nebo bufet).

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně, od bavení 1,5 hodiny před plánovaným odletem. Přílet na Bar ba dos na me zi národní letiště Grantley Adams v jižní části os tro va. Transfer do hotelu dle výběru, ubyto vání a nocleh.

Den 2: POBYT NA BARBADOSU: Snídaně. Volno na koupání, opalo vání, vod - ní sporty. Možnost fakulta tiv ních výletů - doporučujeme výlet kolem ostrova včetně návštěvy vel mi zajímavého východního pobřeží, hlavního měs ta Bridgetownu, svézt se na některé z výletních lodí, návště vu kriketo vého zápasu či vy užít nabídky ně kterého z golfových hřišť. Rovněž do po ručujeme návště vu Mini Heri tage Village - ukázky kulturního a histo rického dědictví Barbadosu či využít nákupních mož ností v hlavním městě ostrova v Bridgetownu. Pro odvážnější možnost půjčení automobilu a poznává ní ostrova na vlastní pěst.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Volno na koupání. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat