Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Turtle Beach by Elegant Hotels

Barbados, Christ Church, Maxwel Beach

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Turtle Beach By Elegant Hotels
Počasí
28 °C - Možnost deště
28 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 86 112 Kč

Dostupných: 817 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a golf

Sport a zábava

Občasné animační programy, posilovna, plážový kriket, nemotorizované vodní sporty na pláži. Golfové hřiště je vzdálené cca 10 minut jízdy.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, Wi-Fi zdarma, telefon, minibar, trezor, varná konvice, balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Barbados, přílet na Barbados, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Barbados, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Poloha

Hotel Turtle Beach By Elegant Hotels má 125 pokojů, obklopuje ho pěkná tropická zahrada s bazénem a pláž Maxwel beach, která se nachází na jižní straně ostrova Barbados. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou vzdáleny pár minut chůze od hotelu. Mezinárodní letiště na Barbadosu je vzdáleno cca 12 minut jízdy od hotelu.

Popis

Recepce, 2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, 2 kavárny, bazén, dětský bazén, dětský klub, lázně, masáže, boutique, směnárna, Wi-fi v areálu hotelu a prádelna. Písčitá u hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat