Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Turtle Beach by Elegant Hotels

Barbados, Christ Church, Dover

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Turtle Beach By Elegant Hotels
Počasí
28 °C - Oblačno
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 88 542 Kč

Dostupných: 1 018 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Popis

Recepce, 2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, 2 kavárny, bazén, dětský bazén, dětský klub, lázně, masáže, boutique, směnárna, Wi-fi v areálu hotelu a prádelna.

Sport a zábava

Občasné animační programy, posilovna, plážový kriket, nemotorizované vodní sporty na pláži. Golfové hřiště je vzdálené cca 10 minut jízdy.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, Wi-Fi zdarma, telefon, minibar, trezor, varná konvice, balkon nebo terasa.

Poloha

Hotel Turtle Beach By Elegant Hotels má 125 pokojů, obklopuje ho pěkná tropická zahrada s bazénem a pláž Maxwel beach, která se nachází na jižní straně ostrova Barbados. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou vzdáleny pár minut chůze od hotelu. Mezinárodní letiště na Barbadosu je vzdáleno cca 12 minut jízdy od hotelu.

Stravování

Snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Barbados, přílet na Barbados, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Barbados, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat