Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Amaryllis Beach Resort

Barbados, Hastings

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Možnost deště
31 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 72 990 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Dovolená a golf

Poloha

Amaryllis Beach Resort ****, Hastings: Moderní hotel se 124 pokoji se nachází na jižním pobřeží ostrova v Hastingsu.

Popis

Amaryllis Beach Resort ****, Hastings: 2 restaurace, 2 bary, 2 bazény, dětské brouzdaliště, tropická zahrada, fitness centrum, obchody se suvenýry, kadeřnictví, dětský klub, půjčovna aut, konferenční sály.Písečná pláž Palm Beach přímo u hoteluhotelu, lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Sport a zábava

Amaryllis Beach Resort ****, Hastings: Plážový volejbal, stolní tenis, bezmotorové vodní sporty, obří šachy, večerní zábavné programy pro hotelové hosty; za poplatek golf.

Ubytování

Amaryllis Beach Resort ****, Hastings: Koupelna s WC, fén, TV, klimatizace, telefon, trezor (za poplatek), lednička, kávovar, balkon s výhledem do zahrady nebo na oceán.

Stravování

Amaryllis Beach Resort ****, Hastings: All Inclusive snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběrem z nenu nebo formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne; za poplatek dovozové a balené nápoje.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně, od bavení 1,5 hodiny před plánovaným odletem. Přílet na Bar ba dos na me zi národní letiště Grantley Adams v jižní části os tro va. Transfer do hotelu dle výběru, ubyto vání a nocleh.

Den 2: POBYT NA BARBADOSU: Snídaně. Volno na koupání, opalo vání, vod - ní sporty. Možnost fakulta tiv ních výletů - doporučujeme výlet kolem ostrova včetně návštěvy vel mi zajímavého východního pobřeží, hlavního měs ta Bridgetownu, svézt se na některé z výletních lodí, návště vu kriketo vého zápasu či vy užít nabídky ně kterého z golfových hřišť. Rovněž do po ručujeme návště vu Mini Heri tage Village - ukázky kulturního a histo rického dědictví Barbadosu či využít nákupních mož ností v hlavním městě ostrova v Bridgetownu. Pro odvážnější možnost půjčení automobilu a poznává ní ostrova na vlastní pěst.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Volno na koupání. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat