Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Divi Heritage

Barbados, Holetown

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Divi Heritage Beach Resort
Hotel Divi Heritage Beach Resort
Počasí
30 °C - Možnost deště
30 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 36 990 Kč

Dostupných: 220 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a golf

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, trezor, vybavená kuchyňka, balkon nebo terasa.

Stravování

Bez stravování, za příplatek all inclusive v sousedním hotýlku The Club Barbados Resort & Spa. All inclusive: snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Barbados, přílet na Barbados, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Barbados, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Barbados 2 x týdně!!!

Popis

Recepce. Sousední hotel nabízí k využití: 2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 4 bary, 2 bazény, vířivka, lázně, masáže, manikúra, pedikúra, konferenční vybavení, boutique. Písčitá pláž u hotelu.

Poloha

Divi Heritage nabízí ubytování je ve 22 prostorných suitách postavených v koloniálním stylu, jsou umístěny v pěkné tropické zahradě u pláže, resort je určen pouze pro dospělé nad 16 let. Divi Heritage se nachází u pláže St. James. 9 km od letiště. Restaurace se nacházejí kousek od hotelu. Klineti hotelu Divi Heritage mohou využívat služby sousedního hotelu.

Sport a zábava

Je možné využívat v sousedním hotelu: občasné animační programy, tenis, posilovna, vodní sporty na pláži a šnorchlování. Golfové hřiště je vzdálené cca 600 metrů od hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat