Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Dover Beach Hotel

Barbados, St. Lawrence Gap, Dover Beach

Strava Bez stravy, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Možnost deště
31 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 42 090 Kč

Dostupných: 1 872 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a golf

Poloha

Hotel Dover Beach Hotel obklopuje pěkná tropická zahrada a malý útes u pláže Dover Beach. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou pár minut chůze od hotelu. Mezinárodní letiště na Barbadosu je vzdáleno cca 5 km od hotelu, hlavní město ostrova Bridgetown je vzdálené 10 minut chůze od hotelu.

Popis

Recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, bazén, lázně, masáže, manikúra, pedikúra, Wi-fi v areálu hotelu, konferenční vybavení a místnosti a prádelna.Písčitá pláž je vzdálená cca 10 metrů od hotelu.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláží, golfové hřiště je vzdáleno cca 10 minut jízdy od hotelu.

Ubytování

Stropní ventilátor, koupelna s WC, fén, televize, telefon, minibar, wifi na pokoji zdarma, trezor, varná konvice, mikrovlná trouba, balkon nebo terasa. Nadstandardní pokoje mají klimatizaci a kuchyň.

Stravování

Bez stravy, za příplatek snídaně.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Barbados, přílet na Barbados, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Barbados, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat