Vyhledat zájezd

Hotel Sandy Lane - golf

Barbados, St. Peter´s

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Sandy Lane
Počasí
33 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 112 190 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a golf

Popis

​Dnes je hotel po rekonstrukci a nabízí veškerý komfort a luxus 21.století. Sandy Lane hotel je perfektní místo, kde skloubíte jak relaxační tak aktivní dovolenou. Budova ve stylu paláce s korálovými sloupy, které se třpytí ve slunci a tyrkysovém moři, to vše Vás na první pohled ohromí. Pláž, na které se hotel nachází, patří mezi nejkrásnější na ostrově. Hosté si zde mohou užívat skvělý servis, ale také širokou nabídku aktivit. Pro milovníky golfu jsou v blízkosti resortu dvě 18jamková hřiště. Hotelové lázně patří mezi nejlepší v karibské oblasti. Během pobytu si hosté mohou vybrat z pestré nabídky čtyř restaurací a pěti barů. K dispozici je zde také centrum vodních sportů, tenisové kurty a dětský klub.

Sport a zábava

​Nezapomenutelný zážitek všem golfistům poskytují celkem 3 hřiště všech úrovní s celkem 45 jamkami. V budově se též nachází lázně s vodopádem, který ústí do bazénu. Místní vyškolený personál Vás bude rozmazlovat ruznými procedurami nejen Vaše tělo, ale i duši.

Poloha

​Hotel se nachází na ostrově Barbados a byl postaven již v roce 1961. Od prvního momentu se pro své pohostinství dostal do obliby ruzných známých osobností, celebrit, státních návštev a business klientů.

Ubytování

Resort nabízí ubytování celkem ve 112 prostorných, moderně zařízených pokojích, luxusnějších suitách a víceložnicových vilách. Kategorie jsou rozmístěny po celém areálu resortu v samostatných křídlech, která jsou lemována tropickou zelení tak, aby se hosté vzájemně nerušili.

Stravování

V resortu se nachází čtyři restaurace a sedm barů. Vytříbené pokrmy ve fine dining restauraci L'Acajou si mohou hosté užívat na otevřené terase, ze které je nádherný výhled na oceán. Během celého dne je otevřena restaurace Bajan Blue, kde se ráno podávají snídaně formou bufetu, ale také à la carte. U hotelového bazénu se nachází restaurace Spa Café, kde jsou během dne nabízena lehká jídla a osvěžující nápoje. Hráči golfu mohou navštívit restauraci The Clubhouse, která se nachází u 18. jamky.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat