Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Barcelo Tucancún Beach/Cayo Espanto

Belize, Kombinace destinací

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 90 990 Kč

Dostupných: 66 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Poloha

Barcelo Tucancún Beach ****, Cancún: Barcelo Tucancún Beach patří mezi nejlépe vybavené hotely kategorie 4* v oblasti Cancúnu. Mezinárodní letiště v Cancúnu je vzdáleno 20km. Od centra města Cancún je hotel vzdálen asi 25km. V blízkosti hotelu se nachází dvě velká nákupní centra La Isla a Kukulcan. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.
Sun Breeze Beach ***, Ambergris Caye: Tento velmi příjemný hotel leží uprostřed tropické zahrady, přímo u Karibského moře, na ostrově Ambergris Caye, poblíž města San Pedro. Podél celého pobřeží Belize se táhne Barrier Reef, který je druhým největším korálovým útesem na světě, což vytváří jedinečné podmínky k potápění.

Popis

Barcelo Tucancún Beach ****, Cancún: 4 restaurace s vytříbenou kuchyní, 5 barů, 3 bazény, miniklub pro děti ve věku 4-12 let, animace pro dospělé, wellness centrum s bohatou nabídkou procedur, posilovna, připojení wifi, 24-hodinová služba.Krásná písečná pláž s bělostným pískem se nachází přímo u hotelu na pobřeží Karibského moře.
Sun Breeze Beach ***, Ambergris Caye: Hotel nabízí bazén, restauraci, bar, obchod se suvenýry, konferenční místnost, obchod s potápěčskými potřebami, půjčovnu kol.Nachází se přímo u moře.

Sport a zábava

Barcelo Tucancún Beach ****, Cancún: Tenis, aerobic, vodní aerobic, volejbal, basketbal, badminton, stolní tenis, vodní pólo, šipky, windsurfing a jízda na kajaku, posilovna, profesionální wellness centrum s bohatou nabídkou masáží, zábalů a procedur.
Sun Breeze Beach ***, Ambergris Caye: Za poplatek: masáže, pronájem jízdních kol.

Ubytování

Barcelo Tucancún Beach ****, Cancún: Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje typu superior (35m2) s dotykem regionálního mexického designu jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, vysoušečem vlasů, toaletou, klimatizací, TV, trezorem, kávovarem, žehličkou a žehlícím prknem, trezorem. Připojení wifi na pokoji za poplatek. Každý pokoj má balkon nebo terasu.
Sun Breeze Beach ***, Ambergris Caye: Koupelna s WC, klimatizace, stropní ventilátor, sat. TV, telefon, trezor. Za poplatek možnost pronájmu ledničky.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé osoby + 1 dítě nebo 3 dospělé osoby.

Stravování

Barcelo Tucancún Beach ****, Cancún: V hotelu se nalézají celkem 4 tematické restaurace a 5 barů. Hotel poskytuje stravování typu All inclusive. Snídaně, obědy a večeře jsou formou bufetu v hlavní restauraci či je možnost povečeřet v některé z restaurací a la carte. Koktejly, místní alkoholické i nealkoholické nápoje jsou podávány během dne ve všech z pěti barů.
Sun Breeze Beach ***, Ambergris Caye: Kontinentální snídaně.

Program

Den 1: PRAHA - CANCÚN: Odlet z Prahy. Přílet do Cancú nu. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

Den 2: CANCÚN - BELIZE: Odjezd na letiště Corozal v Belize, od let do San Pedra na ostrově Ambergris Caye. Tento os trov, ležící na ko r álo vém útesu, je hlavní turistickou atrak cí Belize. Transfer do hotelu, ubytování.

Den 3: POBYT NA OSTROVĚ AMBERGRIS CAYE: Snídaně. Pobyt u moře či výlety po ostrově. Ostrov Ambergris Caye na bízí výborné podmínky pro šnorchlo vání a potápění. Doporučujeme fakultativní výlety: mayské ruiny Altun Ha, město Lamanai, Xunan tunich.

Den 8: BELIZE - CANCÚN: Snídaně. Odlet do Corozal a odtud transfer na letiště v Cancúnu, odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat