Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Grand Hotel Neum

Bosna a Hercegovina, Neum

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
31 °C - Jasno
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 5 350 Kč

Dostupných: 144 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ubytování

Grand hotel Neum nabízí možnost ubytování ve 2 a 3-lůžkových pokojích, některé s balkonem a výhledem na moře, které jsou vybaveny LCD TV, klimatizací, minibarem, koupelnou s fénem, wi-fi připojením k internetu, sejfem a telefonem. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
P 1/2.
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj bez balkonu s výhledem do parku vybavený LCD TV, klimatizací, minibarem, koupelnou s fénem, wi-fi připojením k internetu, sejfem a telefonem.
P 1/2 BM.
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj s balkonem a výhledem na moře vybavený LCD TV, klimatizací, minibarem, koupelnou s fénem, wi-fi připojením k internetu, sejfem a telefonem.
P 1/2+1 BM.
Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, s balkonem a výhledem na moře vybavený LCD TV, klimatizací, minibarem, koupelnou s fénem, wi-fi připojením k internetu, sejfem a telefonem.

Popis

Grand hotel Neum je hotel s dlouholetou tradicí. Je největším hotelem na Neumské riviéře a nabízí kompletní turistické a gastronomické služby. Nachází se pouze 80 m od moře a hoteloví hosté mohou využít výtah vedoucí přímo na pláž. K hotelu patří bazén s mořskou vodou. K vybavení hotelu patří také bar, bezdrátový internet, garáž, parkoviště, stolní tenis, kulečník, minigolf, kino, herní místnost a obchod se suvenýry.
Oblázková: přímo u hotelu, dlouhá asi 400 m. Hoteloví hosté mohou využít hotelový výtah, který je doveze přímo na pláž, nebo se mohou vydat pěšky přes hotelový park a poté po schodech vedoucích od hotelu na pláž. Jedna část pláže má jemný oblázkový břeh a je dostatečně mělká pro děti či neplavce. Za pláží se nachází hotelový park. V centrální části pláže nabízí své služby po celý den až do nočních hodin hotelová restaurace. Ve večerních hodinách se právě na tomto místě odehrává animační program a máte možnost si zde poslechnout živou hudbu. Také jsou zde organizovány rybářské noci, které vytváří neopakovatelnou atmosféru. Průměrná teplota moře je mezi 24 a 26 °C, voda je čistá a průzračná.

Stravování

Polopenze formou bufetu nebo All inclusive. Můžete se těšit na gastronomické zážitky typické pro středozemní kuchyni.

Ostatní

Sleva 10% při koupi zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Hotel organizuje autobusovou dopravou následující výlety: Dubrovník – s prohlídkou starého města, ostrov Korčula – kombinovaná autobusová doprava a krátký přejezd lodí, prohlídka starého města Korčula (rodný dům Marca Pola aj.), možnost ochutnávky známých vín z poloostrova Pelješac (Dingač, Postup aj.), Medjugorje – místo zjevení Panny Marie, na zpáteční cestě návštěva vodopádů Kravica na řece Trebižat, výlet do delty řeky Neretvy (Opuzen) včetně projížďky po řece Neretvě v typických loďkách, fish picnic s domácím vínem a pálenkou, vyhlídková plavba po Neumském zálivu (včetně kanálu Mali Ston).
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Grand hotel Neum se nachází v okouzlujícím malém městečku Neum na pobřeží Jaderského moře, 120 km jižně od Splitu. Poblíž Neumu se nachází Dubrovník a poutní místo Medjugorje. Neum je se svým největším počtem slunečných dnů v roce na Jadranu ideálním místem pro strávení dovolené, a to nejen odpočinkové, ale i aktivní. Hotel se nachází v centrální části městečka Neum a nabízí krásný výhled na Neumský záliv. Neumská riviéra je typická svým středozemním klimatem - léto je horké s minimálním počtem dešťových srážek a zima je slunečná a mírná. Takové podmínky zaručují skutečné středozemní potěšení, mj. velkou hojnost plodů moře, které jsou pro zdejší region specifické.
Od moře: Asi 50.

Sport a zábava

Během svého pobytu určitě oceníte bazén s mořskou vodou o velikosti 25 x 15 m, k němuž patří také menší, dětský bazén. K bazénu patří velká opalovací terasa, kde si můžete vypůjčit lehátka a slunečníky. K opalování si můžete objednat drink. Okolo jižní části hotelu se rozprostírá park, ve kterém najdete minigolfové hřiště. 4 km od Neumu se nachází tenisové hřiště. Hotel nabízí i zábavní místnost pro děti a mládež, kde je k dispozici stolní tenis, kulečník a různé videohry. Právě zde rádi tráví svůj volný čas mladí lidé, obzvlášť v odpoledních a večerních hodinách. V hotelu se nachází i novinový stánek, obchod se suvenýry a salon krásy. Odpočinout si můžete také v hotelovém Wellness Centru, které nabízí různé relaxační procedury pro tělo a mysl. Večer se můžete zabavit v diskotékovém klubu Paganini.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat