Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Villa Nova

Bosna a Hercegovina, Neum

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
16 °C - Možnost bouřky
16 °C - Možnost bouřky

Poloha

Hotel Villa Nova se nachází v bosenském městě Neum, ale v spíše v jeho klidnější části, asi 500 m od centra. Přímo u hotelu shlížíte na krásné modré vody východního Jadranu a jste obklopeni voňavým borovým lesem. Tento hotel je spíše menší a klidnější, vhodný pro relaxační, odpočinkový pobyt jak v kruhu dospělých, tak i rodin s dětmi.
Od moře: 100.
Od centra: Asi 500.

Popis

Hotel disponuje soukromou pláží, exkluzivní restaurací s venkovní kavárnou, možností soukromého parkování a užívání garáží a přístupem k nedalekému sportovnímu a rekreačnímu vyžití.
Dlážděná: s přímým přístupem do moře a možností zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek asi 2,50 EUR/os./den.

Stravování

Stravování probíhá formou polopenze, možnost doobjednání plné penze za příplatek.

Sport a zábava

Je zde přístup k nedalekému sportovnímu a rekreačnímu vyžití. Můžete také navštívit vinný sklípek či místní restaturaci, kde na Vás čekají exotické, dokonale servírované pokrmy plné chuti.

Ostatní

Sleva 10% při koupi zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Možnosti fakultativních výletů jsou široké a jedná se o zajímavá místa. Například 18 km vzdálená delta řeky Neretvy je region s četnými močály bohatými na flóru a faunu a stovky druhů ptáků. Tomuto místu se přezdívá "chorvatská Kalifornie". Můžete také navštívit asi 12 km vzdálený venkov, kde sídlí rodina Kralj, u které se seznámíte s venkovským způsobem života a budete moci ochutnat bohatou domácí kuchyni a nápoje. Pokud se rozhodnete navštívit již trochu vzdálenější (asi 20 km od hotelu), ale přesto zajímavé městečko Ston, dostanete se již na území Chorvatska a budete se moci projít podél "evropské čínské zdi" ze 14. století. Tímto výčtem ale možnosti výletů nekončí.
Info: Check in 14:00/Check out 10:00.

Ubytování

Hotel Villa Nova nabízí ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích, dvoulůžkové mají možnost přistýlky. Je zde možnost výběru mezi pokoji s balkonem a výhledem na moře nebo bez balkonu. Všechny pokoje jsou hezky zařízené a vybavené klimatizací/topením, wi-fi internetem, TV/SAT, telefonem, vysoušečem vlasů a mini barem.
P 1/1.
Pokoj pro jednu osobu vybavený klimatizací, TV/SAT, telefonem, wi-fi internetem, mini barem, vysoušečem vlasů.
P 1/1 BM.
Pokoj pro jednu osobu s balkonem a výhledem na moře vybavený klimatizací, TV/SAT, telefonem, wi-fi internetem, mini barem, vysoušečem vlasů.
P 1/2.
Pokoj pro dvě osoby vybavený klimatizací, TV/SAT, telefonem, wi-fi internetem, mini barem, vysoušečem vlasů.
P 1/2 BM.
Pokoj pro dvě osoby s balkonem a výhledem na moře vybavený klimatizací, TV/SAT, telefonem, wi-fi internetem, mini barem, vysoušečem vlasů.
P 1/2+1.
Pokoj pro dvě osoby s možností přistýlky vybavený klimatizací, TV/SAT, telefonem, wi-fi internetem, mini barem, vysoušečem vlasů.
P 1/2+1 BM.
Pokoj pro dvě osoby s možností přistýlky s balkonem a výhledem na moře vybavený klimatizací, TV/SAT, telefonem, wi-fi internetem, mini barem, vysoušečem vlasů.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bosna a Hercegovina v lokalitě Neum nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat