Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Villa Nova

Bosna a Hercegovina, Neum

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
35 °C - Jasno
35 °C - Jasno
Cena za osobu od 8 140 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel Villa Nova se nachází v bosenském městě Neum, ale v spíše v jeho klidnější části, asi 500 m od centra. Přímo u hotelu shlížíte na krásné modré vody východního Jadranu a jste obklopeni voňavým borovým lesem. Tento hotel je spíše menší a klidnější, vhodný pro relaxační, odpočinkový pobyt jak v kruhu dospělých, tak i rodin s dětmi.
Od moře: 100.
Od centra: Asi 500.

Ostatní

Sleva 10% při koupi zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Možnosti fakultativních výletů jsou široké a jedná se o zajímavá místa. Například 18 km vzdálená delta řeky Neretvy je region s četnými močály bohatými na flóru a faunu a stovky druhů ptáků. Tomuto místu se přezdívá "chorvatská Kalifornie". Můžete také navštívit asi 12 km vzdálený venkov, kde sídlí rodina Kralj, u které se seznámíte s venkovským způsobem života a budete moci ochutnat bohatou domácí kuchyni a nápoje. Pokud se rozhodnete navštívit již trochu vzdálenější (asi 20 km od hotelu), ale přesto zajímavé městečko Ston, dostanete se již na území Chorvatska a budete se moci projít podél "evropské čínské zdi" ze 14. století. Tímto výčtem ale možnosti výletů nekončí.
Info: Check in 14:00/Check out 10:00.

Ubytování

Hotel Villa Nova nabízí ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích, dvoulůžkové mají možnost přistýlky. Je zde možnost výběru mezi pokoji s balkonem a výhledem na moře nebo bez balkonu. Všechny pokoje jsou hezky zařízené a vybavené klimatizací/topením, wi-fi internetem, TV/SAT, telefonem, vysoušečem vlasů a mini barem.
P 1/1.
Pokoj pro jednu osobu vybavený klimatizací, TV/SAT, telefonem, wi-fi internetem, mini barem, vysoušečem vlasů.
P 1/1 BM.
Pokoj pro jednu osobu s balkonem a výhledem na moře vybavený klimatizací, TV/SAT, telefonem, wi-fi internetem, mini barem, vysoušečem vlasů.
P 1/2.
Pokoj pro dvě osoby vybavený klimatizací, TV/SAT, telefonem, wi-fi internetem, mini barem, vysoušečem vlasů.
P 1/2 BM.
Pokoj pro dvě osoby s balkonem a výhledem na moře vybavený klimatizací, TV/SAT, telefonem, wi-fi internetem, mini barem, vysoušečem vlasů.
P 1/2+1.
Pokoj pro dvě osoby s možností přistýlky vybavený klimatizací, TV/SAT, telefonem, wi-fi internetem, mini barem, vysoušečem vlasů.
P 1/2+1 BM.
Pokoj pro dvě osoby s možností přistýlky s balkonem a výhledem na moře vybavený klimatizací, TV/SAT, telefonem, wi-fi internetem, mini barem, vysoušečem vlasů.

Popis

Hotel disponuje soukromou pláží, exkluzivní restaurací s venkovní kavárnou, možností soukromého parkování a užívání garáží a přístupem k nedalekému sportovnímu a rekreačnímu vyžití.
Dlážděná: s přímým přístupem do moře a možností zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek asi 2,50 EUR/os./den.

Sport a zábava

Je zde přístup k nedalekému sportovnímu a rekreačnímu vyžití. Můžete také navštívit vinný sklípek či místní restaturaci, kde na Vás čekají exotické, dokonale servírované pokrmy plné chuti.

Stravování

Stravování probíhá formou polopenze, možnost doobjednání plné penze za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat