Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Stella

Bosna a Hercegovina, Neum

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť

Popis

V hotelu je restraurace, venkovní restraurace s terasou a krásným výhledem na moře, bar, kavárna, místnost pro stolní tenis, kulečník, TV místnost, parkoviště. Hotel disponuje prostory pro semináře a konference.
Oblázková (místy kamenitá s betonovými platy): asi 200 m od hotelu s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je se nachází plážový bar, kde se míchají různé koktejly, v blízkosti jsou restaurace.

Sport a zábava

Sportovní vyžití - stolní tenis, volejbal, vodní sporty, kulečník, šlapadla. basketbal, volejbal, fotbal, dětské hřiště. Živá hudba na terasách hotelu. Animační programy.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Možné dokoupit plnou penzi.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Hotel Stella je tříhvězdičkový hotel na pobřeží Jaderského moře v malém městečku Neum. Centrum města se nachází na samém jihu kraje Hercegovina. Neum je také jediné přímořské město v Bosně a Hercegovině. Neumská riviéra je typická svým středozemním klimatem - léto je horké s minimálním počtem dešťových srážek a zima je slunečná a mírná. Takové podmínky zaručují skutečné středozemní potěšení, mj. velkou hojnost plodů moře, které jsou pro zdejší region specifické.
Od moře: Asi 200.
Od centra: Asi 200.

Ubytování

Hotel Stella nabízí možnost ubytování moderních 2-4 lůžkových pokojích, některé s balkonem a výhledem na moře. Pokoje jsou klimatizované s TV/SAT, fén, telefonem, wi-fi připojením k internetu. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
P 1/2+1 BM.
Obsazenost 2-3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a s vlastním soc. zařízením, vybavený TV/SAT, klimatizací, telefonem, fénem, mi-ni bar, wi-fi připojením k internetu. Balkon s výhledem na moře.
P 1/2+2 BM.
Obsazenost 2-4 osoby - Rodinný pokoj, dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami a s vlastním soc. zařízením, vybavený TV/SAT, klimatizací, telefonem, fénem, mi-ni bar, wi-fi připojením k internetu. Balkon s výhledem na moře.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Bosna a Hercegovina v lokalitě Neum nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat