Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Copa Sul/Coronado Beach

Brazílie, Kombinace destinací

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Doprava Letecká

Exotické zájezdy Luxusní dovolená Poznávací zájezdy

Poloha

Hotel Copa Sul ***, Rio de Janeiro: Oblíbený hotel se nachází na velmi atraktivním místě, jeden blok od slavné pláže Copacabana. V okolí hotelu je mnoho butiků, obchodů, restaurací, nočních klubů, atd. V hotelu je 88 pokojů v 16 patrech.
Pousada Mon Amour ***, Búzios: Příjemná prostší pousada s rodinnou atmosférou leží zhruba 250 metrů od nábřeží Armacao de Búzios a je tvořena třemi budovami s 26 pokoji.

Popis

Hotel Copa Sul ***, Rio de Janeiro: Restaurace s barem, venkovní bazén, konferenční místnost.Písečná, jeden blok od hotelu.
Pousada Mon Amour ***, Búzios: Restaurace, bar, herní salón, půjčovna vozidel, pokojový servis.Písečná, zhruba 500 metrů od hotelu.

Sport a zábava

Hotel Copa Sul ***, Rio de Janeiro: Fitness centrum, vodní sporty na pláži.
Pousada Mon Amour ***, Búzios: Bazén.

Ubytování

Hotel Copa Sul ***, Rio de Janeiro: Klimatizace, koupelna s WC, TV, telefon, rádio, trezor, minibar.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé + 1 dítě.
Pousada Mon Amour ***, Búzios: Klimatizace, stropní ventilátor, koupelna s WC, TV, lednička s minibarem, telefon, trezor, balkón.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé + 1 dítě.

Stravování

Hotel Copa Sul ***, Rio de Janeiro: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.
Pousada Mon Amour ***, Búzios: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně.

Den 2: PŘÍLET DO RIO DE JANEIRA: Přílet do Rio de Janeira. Transfer do hotelu dle Vašeho výběru, ubytování.

Den 3: RIO DE JANEIRO: Snídaně. Pobyt v Rio de Janeiru. Volný čas na koupání, opalování, procházky či fakultativní výlety.

Den 5: RIO DE JANEIRO - BÚZIOS: Snídaně. Zhruba tříhodinový transfer do Búziosu, ubytování, nocleh.

Den 6: BÚZIOS: Snídaně. Pobyt v letovisku, volno k pobytu na plážích, vodním sportům a fakultativním výletům. Možnost individuálních výletů do blízkých ekolo gických rezervací, zapůjčení horského kola nebo automobilu. Doporučujeme tyto fakultativní výlety: OKRUH TURISTICKÝM BUSEM Zhruba tříhodinová projížka po Bú ziosu se zastávkami u nejdů ležitěj ších pláží a na vyhlídkových místech. Orientační cena: 70,- USD. PROJÍŽĎKA LODÍ Polodenní projížďka lodí po búzios kých plážích s možností koupání. Orientační cena: 80,- USD. ARRAIAL DO CABO Celodenní výlet s obědem do oblasti písečných pláží na mysu Arraial do Cabo u stejnojmenné vesničky. Projížďka lodí podél pobřeží. Cestou návštěva rozsáhlých písečných dun u Cabo Frío. Orientační cena: 90,- USD. RAFTING NA ŘECE MACAÉ Polodenní výlet s kratším raftem po řece Macaé (obtížnost maximálně stupeň III) s místním instruktorem. Řeka protéká hustým porostem atlantického pralesa Mata Atlantica, splavuje se zhruba pětikilo metrový úsek řeky. Oběd v ceně. Orientační cena: 110,- USD. POTÁPĚNÍ Celodenní potápěčský výlet s 2 ponory na některou z vyhlášených lokalit v okolí Búziosu. Orientační cena: od 90,- USD.

Den 9: BÚZIOS - RIO DE JANEIRO: Snídaně. Odpoledne transfer na letiště v Rio de Janeiru a odlet do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Brazílie v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat