Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Komfortně: Rio de Janeiro s návštěvou vodopádů Iguacu a relaxem v Salvador de Bahia *** +

Brazílie, Kombinace destinací

Komfortně: Rio de Janeiro s návštěvou vodopádů Iguacu a relaxem v Salvador de Bahia *** + (hlavní fotografie)
  • Komfortně: Rio de Janeiro s návštěvou vodopádů Iguacu a relaxem v Salvador de Bahia *** + (fotografie 2)
  • Komfortně: Rio de Janeiro s návštěvou vodopádů Iguacu a relaxem v Salvador de Bahia *** + (fotografie 3)
  • Komfortně: Rio de Janeiro s návštěvou vodopádů Iguacu a relaxem v Salvador de Bahia *** + (fotografie 4)
  • Komfortně: Rio de Janeiro s návštěvou vodopádů Iguacu a relaxem v Salvador de Bahia *** + (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Doprava Letecká
Poznávací zájezdy

Popis

Poznávací zájezd, 10 dní, 3*/4* hotely, snídaně, včetně všech vstupů PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK - žádné velké skupiny! Program lze prodloužit podle individuálních požadavků klienta. Prosím kontaktujte naši CK. Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny! TRASA: Rio de Janeiro / Foz do Iguacu / Itaipu / Foz do Iguacu / Rio de Janeiro Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a navštivte jedny z nejkrásnějších míst v Brazílii. Užijete si rušné a moderní velkoměsto Rio de Janeiro, stejně jako krásy netknuté přírody. Podíváte se k jedné z největších soch na světě, úchvatnému Kristu Spasiteli, dohlížející na město, projdete se po slavné pláži Copacabana a objevíte krásy původního Ria v bohémské čtvrti Santa Teresa. V druhé části zájezdu se vydáte do Foz do Iguacu, abyste na vlastní oči spatřili nespoutaný vodní živel, úchvatné vodopády v nedotčené přírodě na hranicích Brazílie a Argentiny. Rio de Janeiro Bývalé hlavní město Brazílie je mnohými považováno za vůbec nejkrásnější město světa. Vděčí za to ideální poloze na břehu Atlantského oceánu, okolním horám, přírodě, nádherným zálivům a nesčetným přilehlým ostrovům a ostrůvkům. Všechny tyto atributy zde vytvářejí jedno z nejkrásnějších panoramat světa. Mezi nejznámější atrakce města se řadí proslulá pláž Copacabana se širokou promenádou, hora Corcovado se sochou Krista Vykupitele či tzv. Homole cukru. Přímo ve městě se nachází unikátní národní park Tijuca, který je největším městským lesem na světě. Milovníci koupání ocení zdejší pláže, jichž je zde více než dvacet. Nezapomenutelným zážitkem je každoroční karneval, jehož vyvrcholením je průvod škol samby, kdy tisíce tanečníků předvádí své umění v tzv. „Sambodromu“. Popis dopravy: Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou. Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků. CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu. Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří ! ■ Reference klientů CK Arcadia Air ■ Garance CK Arcadia Air ■ Tým CK Arcadia Air se zkušenostmi více než 15 let.

Ubytování

Rio de Janeiro: Augusto´s Copacabana 4* - ubytování v hotelu jen 5minut chůze od Copacabana | Iguacu: Viale Tower hotel 3* | Salvador de Bahia: Sao Salvador 4* | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Stravování

7x snídaně | 1x oběd.

Program

1. den:
Odlet do Brazílie.
2. den - Rio de Janeiro:
Přílet do Rio de Janeiro, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu. Podle času odpoledne prohlídka města s průvodcem. Navštívíte historická místa jako náměstí Mauá, Rio Branco Avenue, klášter Sao Bento a katedrálu. Večer návrat na hotel, nocleh.Hotel.
3. den - Rio de Janeiro:
Dnes zahájíte prohlídku hlavních atrakcí této metropole, Corcovado a Cukrovou Homoli, nejdříve ale projedete kolem slavných pláží Copacabana a Ipanema a také laguny Rodrigo de Freitas. Ze čtvrtě Cosme Velho budete pokračovat vlakem (20min) na Corcovado ke známé soše Krista Spasitele. Zde si vychutnáte oběd z grilu. Poté přejedete lanovkou na slavnou Cukrovou Homoli, ze které se vám naskytne fantastický výhled na město. Poté vás čeká sestup do centra Ria a návrat na hotel. Nocleh.Hotel. snídaně, oběd.
4. den - Rio de Janeiro / Foz do Iguacu:
Po snídani transfer na letiště a přelet do Iguacu, následuje transfer do hotelu na brazilské straně vodopádů. Jeden z největších systémů vodopádů na světě láká ročně miliony turistů, vodopády si můžete užít z vyhlídkových platform na brazilské i argentinské straně. Nocleh.Hotel, snídaně.
5. den - Foz do Iguacu:
Po snídani navštívíte jeden z největších zázraků přírody. Po příjezdu k návštěvnickému centru na brazilské straně sestoupíte dolů na vyhlídku. Po obědě ve vlastní režii se přesunete na argentinskou stranu vodopádů. Po hraniční kontrole přejedete po mostu Tancredo Neves a užijete si scénickou jízdu po parku Iguazú, poté pojedete vláčkem k Ďáblovu chřtánu, což je jedno z nejzajímavějších míst vodopádů, zde budete mít 45minut na procházku s úžasnými výhledy. Večer návrat na hotel, nocleh.Hotel, snídaně.
6. den - Foz do Iguacu / Salvador de Bahia:
Po snídani transfer na letiště a přelet do Salvador da Bahia, zde transfer do hotelu, ubytování. Toto živé město je také jedním z kulturních míst Brazílie se svými plážemi s nočním životem. Navštívit můžete místní muzeum, náměstí nebo koloniální kostely.Hotel, snídaně.
7. den - Salvador de Bahia:
Dopoledne si prohlédnete místní památky, kostely a Plazas (náměstí). Odpoledne volný program, můžete navštívit afro-brazilské muzeum, archeologické muzeum nebo etnologické muzeum. Nocleh.Hotel, snídaně.
8. den - Salvador de Bahia:
Dnešek je volným dnem pro relaxaci na pláži, nákupy a aktivity dle vaší libosti. Nocleh.Hotel, snídaně.
9. den - Salvador / Rio de Janeiro:
Po snídani transfer na letiště a odlet přes Rio domů.Snídaně.
10. den:
Přílet.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Brazílie v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat