Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Portobello Resort & Safari

Brazílie, Mangaratiba

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
Exotické zájezdy Luxusní dovolená Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Popis

Hotel Portobello Resort & Safari ****+, Mangaratiba: 3 restaurace, 2 bary, konferenční centrum, pokojový servis, vlastní přistávací dráha pro sportovní letadla.Písečná, přímo před hotelem.

Sport a zábava

Hotel Portobello Resort & Safari ****+, Mangaratiba: Bazén, sauna, fitness centrum, 4 tenisové kurty, 2 volejbalové hřiště, půjčovna horských kol, stolní tenis, biliár, herní salón, běžecké stezky, sportovní rybaření, vodní sporty na pláži, africké safari s 50 druhy zvířat.

Ubytování

Hotel Portobello Resort & Safari ****+, Mangaratiba: Klimatizace, koupelna s WC, TV, lednička s minibarem, telefon, balkón.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé + 1 dítě.

Stravování

Hotel Portobello Resort & Safari ****+, Mangaratiba: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně.

Den 2: PŘÍLET DO RIO DE JANEIRA: Přílet do Rio de Janeira. Transfer do hotelu dle Vašeho výběru, ubytování.

Den 3: POBYT V RIO DE JANEIRU: Snídaně, volný čas na koupání a opalování. Rio de Janeiro je pova žováno za jedno z nejkrásnějších a nejúchvatnějších měst světa. Je zná mé svou širokou promenádou přímo u nádherné pláže Copacaba na, sochou Krista na vrcholu hory Corco va do a především svým každoroč ním karneva lem v rytmu samby. Na bí zí se zde široká škála fakultativních výletů. Večer si můžete vybrat z nepřeberné ho množství restaurací i vy užít výborné nákupní možnos ti v nákupních centrech i trzích. )

Den 5: RIO DE JANEIRO - ANGRA DOS REIS: Snídaně. Tříhodinový transfer do Mangaratiby na pobřeží, ubytování, nocleh.

Den 6: ANGRA DOS REIS: Snídaně. Volno k po bytu na plážích a fakultativním výle tům. Možnost indivi duálních výletů, za půjčení horského ko la nebo automobi lu. Hotel Portobello nabízí kompletní sportovní vyžití včetně safariparku. Kromě místních akti vit, jako jsou pro cházky k vodopá dům, vyjížďky na hor ských kolech, výle ty na rybaření na širém moři a plá žové hry doporučuje me též fakultativní výlet do Parati, romantického kolo niál ního městečka u mořského pobře ží, přes nějž šel kdysi veškerý obchod se zlatem z bohatých nale zišť v Minas Gerais. Měs teč ko si uchovalo koloniální architekturu z 18. století a dnes přitahuje především umělce a milovníky historické atmosféry.

Den 9: ANGRA DOS REIS - RIO DE JANEIRO: Snídaně. V odpoledních hodinách transfer na letiště v Rio de Janeiru a odlet s mezipřistáními do Prahy.

Poloha

Hotel Portobello Resort & Safari ****+, Mangaratiba: Luxusní hotel v polynéském stylu se 144 pokoji leží přímo na pláži u osady Mangaratiba 100 km západně od Rio de Janeira.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Brazílie v lokalitě Mangaratiba nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat