Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Porto Bay Rio International

Brazílie, Rio De Janeiro

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
25 °C - Oblačno
25 °C - Oblačno
Cena za osobu od 62 990 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Poloha

Hotel Porto Bay Rio International ****, Rio De Janeiro: Oblíbený hotel s nádherným výhledem na „Cukrovou homoli“, Corcovado a pláž Copacabanu nabízí vynikající služby a slibuje příjemnou dovolenou. Hotel má 117 pokojů.

Popis

Hotel Porto Bay Rio International ****, Rio De Janeiro: Restaurace s mezinárodní kuchyní, bar s živou hudbou, bazén, hotel poskytuje plážová lehátka, slunečníky a osušky.Písečná pláž přímo před hotelem, oddělená od hotelu promenádou Copacabany.

Sport a zábava

Hotel Porto Bay Rio International ****, Rio De Janeiro: Bazén na terase hotelu, masáže, dvě sauny, fitness, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Ubytování

Hotel Porto Bay Rio International ****, Rio De Janeiro: Koupelna s WC, klimatizace, LCD TV, minibar, CD a DVD přehrávač, balkon a bezplatné Wi-Fi připojení.

Stravování

Hotel Porto Bay Rio International ****, Rio De Janeiro: Snídaně formou bohatého bufetu, možnost obědů a večeří ala carte v hotelové restauraci.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně.

Den 2: PŘÍLET DO RIO DE JANEIRA: Přílet do Rio de Janeira. Transfer do hotelu dle Vašeho výběru, ubytování.

Den 3: POBYT V RIO DE JANEIRU: Snídaně, volný čas na koupání a opalování. Rio de Janeiro je pova žováno za jedno z nejkrásnějších a nejúchvatnějších měst světa. Je zná mé svou širokou promenádou přímo u nádherné pláže Copacaba na, sochou Krista na vrcholu hory Corco va do a především svým každoroč ním karneva lem v rytmu samby. Na bí zí se zde široká škála fakultativních výletů. Večer si můžete vybrat z nepřeberné ho množství restaurací i vy užít výborné nákupní možnos ti v nákupních centrech i trzích. )

Den 9: RIO DE JANEIRO - PRAHA: Snídaně. Odlet do Prahy.¨

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat