Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Peter Island Resort & Spa

Britské Panenské ostrovy, Peter Island

Strava Bez stravy, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Peter Island Resort
Počasí
30 °C - Jasno
30 °C - Jasno
Cena za osobu od 80 990 Kč

Dostupných: 20 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Popis

K vybavení resortu patří vstupní hala s recepcí, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bary, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, yacht klub a mnoho dalšího. Resort se maximálně přizpůsobuje klientům, profesionální personál je ochotný s čímkoli pomoci, cokoli zařídit či zorganizovat. Vzhledem k tomu, že se jedná o samostatný ostrov, je samozřejmé, že hotel leží přímo u tropické pláže, některé ubytování je postaveno na kopci, ze kterého je krásný výhled na moře i ostrov.

Sport a zábava

Posilovna, tenis, plážový volejbal, půjčovna kol, basketbal, ranní cvičení jogy každou středu a neděli, vodní sporty: windsurfing, kajaky, šlapadla, šnorchlování, potápění, výlety.

Ubytování

Jsou zde čtyři kategorie vil. Všechny jsou luxusní a přitom decentní, vaybavené vším, co můžete na své vysněné dovolené potřebovat. Samozřejmostí je minibar, TV, CDE přehrávač, klimatizace, větrák, koupelna s WC a další vybavení.

Stravování

Tento zájezd je v základu nabízen bez stravy s tím, že stravování formou snídaně, polopenze nebo plné penze lze zařídit podle přání klienta.

Poloha

Peter Island Resort & Spa je jedinečný resort na jedinečném místě pro jedinečnou dovolenou. Vítejte na Britských panenských ostrovech, místě, kde se snoubí luxus s pohodlím a krásnou přírodou. Transfer z mezinárodního letiště na resort trvá cca 30 minut.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Britské Panenské Ostrovy, přílet na Britské Panenské Ostrovy, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Britských Panenských Ostrovů, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety na Britské Panenské Ostrovy jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat