Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Long Bay Beach Resort & Spa

Britské Panenské ostrovy, Tortola

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Jasno
Exotické zájezdy Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně na Svatý Martin. Přelet ze Svatého Martina na Britské panenské ostrovy. Přílet na letiště Beef Island, uvítání na letišti a transfer automobilem či lodí do vybraného hotelu. Nocleh.

Den 2: POBYT U MOŘE: Pobyt u moře se snídaní, polopenzí či plnou penzí. Volno na koupání, opalování, vodní sporty či šnorchlo vání s pozorováním korálů. Doporu ču jeme využít široké nabídky lod ních výletů za poznáváním přírod ních krás Britských panenských ostrovů. Během pobytu byste neměli vynechat prohlídku v The Baths, přírodním komplexu obrov ských žulových balvanů, vytvářejí cích kamenné bazénky se slanou vodou i jeskyně na ostrově Virgin Gorda.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer zpět na letiště na Beef Islandu a odlet na Svatý Martin. Návazný odlet zpět do Prahy.

Den 9: PŘÍLET DO PRAHY:

Ubytování

Long Bay Beach Resort & Spa ***, Tortola: Koupelna s WC, fén, klimatizace, stropní ventilátor, TV, lednička, telefon, kávovar, trezor (za poplatek), žehlička, balkon nebo terasa v výhledem na moře.Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé osoby, v pokoji Beachfront deluxe možnost ubytování až 2 dospělých a 2 dětí. Piktogramy: 2 dospělí + 2 děti.

Stravování

Long Bay Beach Resort & Spa ***, Tortola: Snídaně formou bufetu.

Poloha

Long Bay Beach Resort & Spa ***, Tortola: Hotel se nachází je uprostřed tropické zahrady na mírném svahu u dlouhé písečné pláže u severozápadního pobřeží ostrova Tortola, cca 14 km od hlavního města Road Town a 20 km od letiště.

Popis

Long Bay Beach Resort & Spa ***, Tortola: 2 restaurace, 3 bary, bazén s lehátky a slunečníky, obchod se suvenýry, konferenční místnost, internet (wifi zdarma v loby).Dlouhá písčitá pláž přímo u hotelu.

Sport a zábava

Long Bay Beach Resort & Spa ***, Tortola: Fitness, za příplatek: potápění, tenis, lázeňské terapie, šnorchlování, kajak, plachtění, jízda na koni, hlídání dětí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Britské Panenské ostrovy v lokalitě Tortola nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat