Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Little Dix Bay Resort

Britské Panenské ostrovy, Virgin Gorda

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Oblačno
Cena za osobu od 151 990 Kč

Dostupných: 38 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená Dovolená a golf

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně na Svatý Martin. Přelet ze Svatého Martina na Britské panenské ostrovy. Přílet na letiště Beef Island, uvítání na letišti a transfer automobilem či lodí do vybraného hotelu. Nocleh.

Den 2: POBYT U MOŘE: Pobyt u moře se snídaní, polopenzí či plnou penzí. Volno na koupání, opalování, vodní sporty či šnorchlo vání s pozorováním korálů. Doporu ču jeme využít široké nabídky lod ních výletů za poznáváním přírod ních krás Britských panenských ostrovů. Během pobytu byste neměli vynechat prohlídku v The Baths, přírodním komplexu obrov ských žulových balvanů, vytvářejí cích kamenné bazénky se slanou vodou i jeskyně na ostrově Virgin Gorda.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer zpět na letiště na Beef Islandu a odlet na Svatý Martin. Návazný odlet zpět do Prahy.

Den 9: PŘÍLET DO PRAHY:

Popis

Little Dix Bay Resort *****, Virgin Gorda: 3 restaurace, 2 bary, bazén, fitness centrum, masáže, lázně, obchod se suvenýry.Písčitá s lehátky a slunečníky, chráněna korálovým útesem - ideální ke šnorchlování.

Poloha

Little Dix Bay Resort *****, Virgin Gorda: Luxusní resort, postavený v roce 1964 Laurencem Rockefellerem, se nachází na ostrově Virgin Gorda (hotel zajišťuje transfer lodí přímo z letiště na ostrově Beef Island, plavba trvá cca 45 min.). 100 příjemných pokojů 4 kategorií podél pláže v rozlehlé, 500-akrové tropické zahradě.

Sport a zábava

Little Dix Bay Resort *****, Virgin Gorda: 7 tenisových kurtů, vodní sporty – zdarma potřeby pro šnorchlování, kajaky, plachtění, vodní lyžování. Za poplatek lodní výlety se šnorchlováním, potápění, pronájem aut.

Ubytování

Little Dix Bay Resort *****, Virgin Gorda: Koupelna s WC, klimatizace, ventilátor, telefon, lednice, fén, trezor, rádio s CD přehrávačem, žehlička s žehlícím prknem, balkón nebo terasa.Max. 3 osoby na pokoji.

Stravování

Little Dix Bay Resort *****, Virgin Gorda: Stravování: snídaně formou bufetu, večeře servírované.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat