Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Elitsa

Bulharsko, Albena

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotelový komplex Elitsa
Cena za osobu od 15 090 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

Vzdálenost – přímo u pláže, písečná s pozvolným vstupem, lehátka a slunečníky na pláži zdarma, plážové ručníky za poplatek, vodní sporty za poplatek.

Poloha

Hotely Elitsa a Nona jsou další z plážových hotelů, které mají ideální polohu přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v těsné blízkosti přírodní rezervace Baltata. Od centra letoviska s nákupními možnostmi jsou vzdáleny cca 800 m. Ideální poloha těchto hotelů nabízí spoustu možností k trávení volného času, můžete buď jenom odpočívat, sportovat nebo se procházet.

Stravování

ALL INCLUSIVE – snídaně (7:30–10:00), oběd (12:30–14:30) a večeře (18:00–21:00) formou bohatého bufetu. Lehké občerstvení během dne (11:00–16:00) např. pizza, dezerty, ovoce a zmrzlina. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10:00–23:00).

Doprava

Předpokládaný transfer z letiště Varna do ubytovací kapacity je cca 60 min.

Sport a zábava

Albena je turisty velmi oblíbené moderní letovisko na pobřeží Černého moře, které vzniklo na tzv. zelené louce. Rozlehlé pláže jsou mírně svažující se do moře s jemným pískem a tvoří ideální podmínky pro malé děti i neplavce. V okolí je nádherná příroda s možnostmi klidných procházek v blízkém lese. Díky svým minerálním pramenům je Albena jedním z největších přímořských lázní Bulharska. Je také jedno z turistických center Bulharska s řadou hotelových komplexů a širokou škálou poskytovaných služeb. Nabízí jachting, tenisové kurty, dětská hřiště, aquapark, plachtění, je zde jezdecký areál i zábavní park pro děti, noční život, restaurace a stánky s rychlým občerstvením. Doprava po letovisku je zajištěna turistickými vláčky.Město má pravidelné autobusové spojení se Zlatými písky, Varnou a Balčikem. Od Varny je vzdáleno cca 39 km.

Ubytování

Moderní dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře (DBL-SSV), možnost jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, telefon a balkon. Kabelový internet zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.
Dvoulůžkový pokoj na moře (DBL-SSV): 2 dospělí + 1 dítě nebo 3 dospělí.

Ostatní

GPS: 43.36020300 28.07908200

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat